Dziewięciu Polaków w konkursie „Environmental Issues”

planet-sos

Organizatorzy 1st International „Environmental Issues” Cartoon Contest’2018 opublikowali listę uczestników tego konkursu. W zestawie tym znalazło się dziewięciu rysowników z Polski: Czesław Przęzak, Jasiek Zborucki, Józef Jurczyszyn, Katarzyna Kuzior, Kinga Zając, Krzysztof Suski, Michał Tomaszek, Paweł Stańczyk, Zbigniew Kołaczek.

Przypominamy, że jednym z jurorów oceniających prace zgłoszone do konkursu będzie Paweł Kuczyński (zobacz > http://www.hajnos.pl/konkursy/kuczynski-jurorem-w-konkursie-planet-calling-sos/).

1st INTERNATIONAL “ENVIRONMENTAL ISSUES” CARTOON CONTEST’2018

LIST OF PARTICIPANTS:

ALBANIA

Klodian Bezhani

.

ALGERIA

Youcef Aïmeur

.

ARGENTINA

Dario Alonzo

.

ARMENIA

Arsen Gevorgyan

.

AUSTRALIA

Louis Pol

Boban Stanojevic

.

AUSTRIA

Hule Hanusic

Pascal Kirchmair

Stefan Wenczel

.

AZERBAIJAN

Soltan Soltanli

.

BELARUS

Vitaly Bondar

.

BELGIUM

Luc Descheemaeker

Patrick Heymans

Paul Kempeneers

.

BOSNIA-HERZEGOVINA

Rešad Sultanović

….

BRAZIL

Alisson Affonso

Anderson de Oliveira Delfino

Arisson Tavares

Carlos Amorim

Cival Einstein

Érico Junqueira Ayres

Francisco Machado

José Miguel Pires Junior

Raimundo Rucke

Raimundo Waldez C. Duarte

Silvano Mello

Ulisses José de Araujo

.

BULGARIA

Givko Getchev Tenev

Jeko Markov

.

CHINA

Choi Yuen Ying

Jin Xiao Xing

Lei Zou

Liu Qiang

Ngai Oo U Han Kyi

Qiao Wei

Shen Hong Li

Tianning Hou

Xi Yuan Xin Cun

Xiaoqiang Hou

Yu Shixin

Zhou Xi Yue

.

COLOMBIA

AndréS L Sandoval

Elena Ospina

Jùcalo

Luis Eduardo Leon

Ramiro Zapata

.

CROATIA

Darko Dožaić

Marko Ivić

Milos Panic

Mojmir Mihatov

.

CUBA

Brady Izquierdo Rodríguez

Osvaldo Gutiérrez Gómez

Roberto Sergio Castillo Rodriguez

.

CYPRUS

Serkan Sürek

Musa Kayra

.

CZECH REPUBLIC

Evžen David

Jiri Srna

Pavel Matuška

Roman Kubec

.

EGYPT

Dina Abdelgawad Shosha

Farouk Musa

Hader Yehia

Omar Seddek Mostafa

Wesam Khalil

.

ESTONIA

Ester Lauringson

Urmas Nemvalts

.

GERMANY

Amro Banat

Johanna Kurpat

.

GREECE

Dimitrios Georgopalitios

.

HUNGARY

Artur Juhász

.

INDIA

Apparao Anupoju

Ch.Kıran Kumar

Hari Kumar

Kagithakara Ethiraaji

Malatesh M Garadimani

Rajeendra Kumar C

Shaunak Samvatsar

Tvg Menon

Uday Shankar Gangopadhyay

Ujjwal Kadode

Vikram Nayak

.

INDONESIA

Abdul Arif

Abidin Zeanal

Agus Eko Santoso

Agus Harsanta

Armen Hamonangan

Bambang Sulistyo

Budi Hari Pujiono

Darsono

Didie Sri Widiyanto

Djoko Susilo

Gema Samudra Sutrisno

Jitet Kustana

Partono

Ptono

Supriatin Soeprie Ketjil

Suratno

Taufan Hidayatullah

Tommy Thomdean

.

IRAN

Ali Rastroo

Amir Reza Torkaman Rahmani

Behnam Rezaeizade

Ehsan Ganji

Esmaeil Babaei

Hamed Mortazavi Alavi

Hamid Ghalijari

Hamid Soufi

Hassan Omidi

Iman Nouri Najafi

Jaber Asadi

Khodayar Naroei

Mahboob Pakdel

Mahdi Afradi

Mahmood Mohammad Tabrizi

Mohammad Aflak

Mohammad Reza Haghshenas

Mohsen Asadi

Mohsen Zarifian

Nahid Zamani

Pezhman Alipour

Sajad Rafeei

Salar Eshratkhah

Sepideh Aghaee

Seyedmeysam Aghaseyedhosseini

Seyyed Mansour Mazarei

Shahram Rezaei

Shahrokh Heidari

Sholeh Pardakhtim

Soleiman Mamrahimi

.

IRAQ

Qasim Qapalan

.

IRELAND

Cecilia Montague

ITALY

Christian Giam Piero Durando

Ciro D’Oriano

Friedrich Tasser

Gabriele Corvi

Gianni Audisio

Ivan Flammia

Marco D’Agostino

Marco De Angelis

Marco Fusi

Tommaso Gianno

.

KAZAKHSTAN

Aidarbek Gazizov

..

KINGDOM OF SAUDI ARABIA

Basma Al Sabbagh

.

KOSOVO

Agim Krasniqi

Murat Ahmeti

.

KYRGYZSTAN

Ruslan Valitov

.

LEBANON

Redwan Alferekh

.

MACEDONIA

Jordan Pop Iliev

Keti Radevska

Zoran Grozdanovski

.

MEXICO

Andrea Arroyo

Arturo Rosas

Antonio Rodríguez

Arturo Rosas

Frank Traeger

Gabriel López Martínez

Martha Barragán Mar

.

MONTENEGRO

Darko Drljevic

.

MOROCCO

Abdelghani Dahdouh

Hicham Boudra

Jalal Hajir

Mohamed Ajeg

Nom Baha Khalid

.

NETHERLANDS

Hans Mader

.

NORWAY

Fadi Abou Hassan

.

PERU

Berly Rivadeneira Sánchez

Jota D’Arrigo

Julio Angel Carrion Cueva

Marco Ramos Trujillano

Pepe Sanmartín

Walter Toscano

.

POLAND

Czesław Przęzak

Jasiek Zborucki

Józef Jurczyszyn

Katarzyna Kuzior

Kinga Zając

Krzysztof Suski

Michal Tomaszek

Pawel Stanczyk

Zbigniew Kolaczek

.

PORTUGAL

Jorge Luís Cardoso Pereira (Jorginho)

Ricardo Ferreira

Vasco Gargalo

.

ROMANIA

Adrian Rus

Andrei Septimiu Misăilă

Artuche Felix

Aurel Silviu

Borta Ambrozie Ovidiu

Constantin Ciosu

Constantin Pavel

Gabriel Rusu

Liviu Stanila

Marian Lupu

Petry and Crisan

.

RUSSIA

Aleksandr Zudin

Alexander Shmidt

Alexandr Klishchenko

Anferova Liza

Anna Marycheva

Arseniy Smirnov

Artem Khalimulin

Artem Sitnikov

Badin Vlad

Chernyshev Evgeniy

Chernyshev Nickolay

Chernyshev Zheny

Chesnokov Andrey

Dima Kalimullin

Egor Kuznetzov

Elizaveta Tusina

Fadeev Nikita

Fedor Chernyshev

Gladyshev Vlad

Hernyshev

Iliya Lyaginskov

Irina Galchina

Kat Kotelnikova

Kat Vasilieva

Katya Schepotina

Kirill Usachev

Kotin Edik

Kozlova Kat

Kutluzamanov Danila

Lawr Morozov

Lenya Blinov

Liza Tusina

Masharova Violetta

Max Alferov

Milana Shuklina

Natasha Gornovaya

Nikolay Chernyshev

Pasha Chernyshev

Petya Chernyshev

Polina Guseva

Polina Korzhova

Sapoznikov Timofey

Sasha Istzelemov

Sasha Limonnikova

Sasha Torgova

Sasha Yaskin

Selivanov Andrey

Sergey Sokolov

Smirnov Arseniy

Stepan Zlokazov

Svalova Elizaveta

Svalova Veronika

Sveta Sitnikova

Svyatoslava Puzakova

Tarasenko Valeri

Timur Yaunbaev

Valentin Druzhinin

Vasiliy Alexandrov

Vera Rafikova

Victoria Lebedeva

Vitaliy Vakhnenko

Vladimir Nenashev

Vladimir Semerenko

Vladimir Vasiliev

Yana Vasyutina

Zhenya Chernyshev

.

RWANDA CENTRAL AFRICA

Nkusi Deo

.

SERBIA

Aleksandar Petrikanovic Drvo

Dobrivoje Lazarević

Dragan Stoskovic

Filip Karan

Goran Celicanin

Goran Milenkovic

Jovan Turcinovic

Jugoslav Vlahovic

Milan Kusmuk

Milanko Kalicanin

Milenko Kosanovic

Miroslava Rakovic

Njen Stojanovic

Rastko Lulic

Slobodan Obradovic

Uros

Vaso Krčmar

Vladan Nikolic

Vladimir Stankovski

Vukasin

Zoran Mihailovic

.

SLOVAKIA

Vladimír Pavlík

.

SPAIN

Anne Derenne

David Vela Cervera

Juan Gabriel Benavides

Juli Sanchis Aguado Harca

Luis Mendiguren Tarres (Menta)

Manuel Arriaga

Manuela Serrat Crehuet

.

SWITZERLAND

Simone Luz a.k.a Luzinha

.

SYRIA

Raed Khalil

.

TANZANIA

Christopher Nyiti

Jo’une Sammi

.

THAILAND

Hassathorn Sirikosin

Purinut Karchai

Suwajee Somjunya

Tawan Chuntraskawvong

Worawee Kunkaew

.

TURKEY

Ahmet Tanju Muşul

Beyza İnan

Cemil Safitürk

Cenk Alparslan

Deniz Dokgöz

Dinildomar das Chagas de Moura

Doğan Arslan

Emrah Arıkan

Faruk Gerger

Faruk Soyarat

Fethi Gürcan Mermertaş

Halit Kurtulmuş Aytoslu

Hicabi Demirci

Hilal Özcan

Kaan Saatçi

Mehmet Zeber

Musa Keklik

Orhan Ateş

Orhan Öztürk

Ömer Çam

Savaş Arıcı

Serdar Sönmez

Seyit Saatçi

Turan İyigün

Ümit Türk

.

UKRAINE

Alexander Barabanshchykov

Alexander Dubovsky

Alexei Talimonov

Konstantin Kazanchev

Michael Mayevsky

Mykola Prynkovskyi

Oleh Smal

Oleksy Kustovsky

Olena Tsuranova

Sergii Riabokon

Valery Momot

Vladimir Kazanevsky

.

UNITED KINGDOM

Mark Winter

Ross Thomson

.

URUGUAY

Leslie Ricciardi

Raquel Orzuj

.

USA

Felipe Galindo (Feggo)

Hazem Nassar

Mary Zins

Phu Nguyen

Shikha Tarang

.

UZBEKISTAN

Hristina Belousova

Makhmudjon Eshonkulov

Muzaffar Yulchiboev

Nikolay Sviridenko

.

VENEZUELA

Nicolás Alberto Pérez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *