Vladi Stankovski nieoficjalnym zwycięzcą na Cyprze

Według nieoficjalnych wyników 4th International „Olive” Cartoon Contest (Cypr) wygrał Vladi Stankovski z Serbii.
Wyniki są nieoficjalne, bo organizatorzy przez tydzień będą czekali na zgłoszenie ewentualnych plagiatów lub prac naruszających zapisy regulaminu. Można i tak, ale po co w takim razie jurorzy…
Jak już podawaliśmy, jury obradowało w składzie: Musa Kayra, Huseyin Cakmak, Mustafa Azizoğlu, M. Serhan Gazioğlu, Derman Atik (wszyscy – Cypr) oraz Yordanka Lyubenova Shiyakova (Bułgaria), John A. Lent (USA), Muhittin Koroglu i Hayati Boyacıoğlu (Turcja), International Cartoon Organizations Federation „FECO” – Grigoris Georgiou (Grecja) i przyznało trzy nagrody główne i kilkanaście nagród specjalnych.
Pierwszą nagrodą został nagrodzony Vladi Stankovski z Serbii, drugą Raul Alfanso Grisales z Kolumbii, a trzecią Muammar Kotbaş z Turcji.
Laureatami nagród specjalnych zostali: Ferzane Vaziritibar, Ali Mirace z Iranu, Kürşat Zaman, Eray Özba, Emrah Arikan, Kemal Özyurt, Halit Kurtulmus, Menekse Cam z Turcji, Reinaldo Pegan Avila z Hiszpanii, Valeri Akexandrow Walex, Tsocho Peev z Bułgarii, Makhmudjon Eshonkulov z Uzbekistanu, Beysoy Cengiz z TRNC, Aurel Stefan Alexandrescu z Rumunii, Luc Vernimmen, Bocsens Philippe z Belgii.

Nagrodzone (?) prace prezentowane są na stronie http://caricaturque.blogspot.ru/2015/07 … 5-non.html
Ewentualne zastrzeżenia należy zgłaszać do 12 lipca br. na adres olivecartoons@gmail.com

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *