Polacy w węgierskim konkursie

Rys. Paweł Kuczyński

Rys. Paweł Kuczyński

Na liście uczestników zorganizowanego na Węgrzech International DHC Cartoon Contest, którego tematem było ciepłownictwo i dostarczanie ciepła do domu, jest 298 rysowników z 56 krajów. Do konkursu zgłosili oni 734 rysunki (termin zgłaszania prac upłynął 15 bm.)
W zestawie prac konkursowych są rysunki 24 polskich rysowników. W konkursie udział biorą: Bartłomiej Kuźnicki, Daniel Strzelczyk, Dariusz Dąbrowski, Dariusz Wójcik, Jacek Frąckiewicz, Jacek Majcherkiewicz, Janusz Grysiewicz, Janusz Kuklewicz, Jarosław Wojtasiński, Halina Kuźnicki, Henryk Cebula, Karolina Gmiterek, Libera-Anna Zofia Kamińska, Maciej Trzepałka, Marcin Bondarowicz, Michał Graczyk, Mirosław Hajnos, Paweł Kuczyński, Pawel Nawrot, Szczepan Sadurski, Tadeusz Krotos, Zbigniew Kołaczek, Zbigniew Piszczako oraz reprezentująca Francję Małgorzata Gnyś-Godard.
Wybrane prace konkursowe prezentowane są na fan pagu https://www.facebook.com/tavhokarikaturapalyazat/

Participants List Of International DHC Cartoon Contest – Heat Supply (Hungary) / 2016

ALGERIA:
Youcef Aimeur

AUSTRALIA:
Boban Stanojevic
Louis Pol

AUSTRIA:
Klaus Pitter

BELARUS:
Gorelova Marina
Vitaly Bondar

BELGIUM:
Bossens Philippe
Hans Dierick
Luc Descheemaeker
Norbert van Yperzeele
Patrick Heymans
Sunnerberg Constanti (Cost.)

BRAZIL:
Carlos Amorim
Érico Junqueira Ayres
Jesse Ribeiro
J. Bosco Jacó de Azevedo
Lex Franco
Raimundo Waldez C. Duarte

BULGARIA:
Alla & Chavdar Georgiev
Anatoliy Stankulov
Christo Komarnitski
Evi Marinova
Irien Trendafilov
Ivailo Tsvetkov
Ivelin Stoyanov
Jovcho Savov
Nikolay Arnaudov
Nikolay Bebenov
Tsocho Peev
Zidarov Veselin

BOSNIA-HERCEGOVINA:
Rešad Sultanović

CANADA:
Oleg Dergachov

CHINA:
Ba Bilig
Bao Xin Sun
Cai Weidong
Guibao Gai
Jia Rui Jun
Liang Junqi
Lijie Yang
Li Jingshan
Li Hai Feng
Li Kui Jun
Liu Qiang
Shen Hong Li
Shang Jun
Sun ShenYing
Zhao Yunsheng Hi
Zhan Sheng Bo
Wang Rui Sheng
Qiao Wei

COLOMBIA:
Juan Camilo Lopera Arroyave (Júcalo)

CUBA:
Julio Pedro Coto Oramas
Ramiro Zardoya
Roberto Castillo Rodriguez

CROATIA:
Borislav Hegedusic
Dado Kovacevic
Damir Novak
Janko Bucar
Mario Rosandra Ros

CZECH REPUBLIC:
Evzen David
Frantisek Trnobransky
Jan Farkas
Jana Maťátková
Jiri Srna
Pavel Stary
Roman Kubec
Tomas Trunecek

CYPRUS:
Pan Michael

DOMINICAN REPUBLIC:
Harvill Ortega Jarúl

EGYPT:
Dina Abdelgawad Shosha

ENGLAND:
Alexei Talimonov
Newsha Niknejad
Stephen Mumberson

ESTONIA:
Enn Ehala
Ester Lauringson

ESPANA:
Jesús Francisco Carreño

FINLAND:
Heino Partanen

FRANCE:
Bernard Bouton
Malgorzata Gnys – Godard
Michel Roman
Sylvain Pongi

GERMANY:
Steffen Jahsnowski Herschel

GREECE:
Bakoulis Serafim
Nicolas Koundouros
Ovidiu Serb

HUNGARY:
Bognár Balázs
Bacsa Gergely
Gőgös Károly
Halász Géza
Juhász Artur
Károly Kutasi
Parázs István
Reményi Béla
Sára Katalin Kollár
Teszák Sándor
Török Tivadar

INDIA:
B V Panduranga Rao
Chandra Gangolli
TVG Menon
Vemula Rajamouli

INDONESIA:
Abdul Arif
Armen Hamonangan
Budi Har Pujiono
Jitet Kustana
Taufiq Wadjd

ITALY:
Athos Careghi
Davide Ceccon
Emilio Isca
Gianfranco Uber
Marco D’Agostino
Paolo Dalponte
Zaza Leonardo

IRAN:
Alireza Pakdel
Amir Arsalan Ahmadinejad
Behzad Bigdeli
Behrouz Lolaavar
Daftarfani Paradise
Davood Kamali
Efat Amjadipoor
Esmaeil Babaei
Gilda Khalife
Homayoun Abdolrahimi
Hossein Alinejad
Hosein Pakravan
Hossein Kazem
Iman Nouri Najafi
Leyli Salini
Mahboob Pakdel
Mahmood Azadnia
Mirak Rasoolnia
Mehdi Azizi
Mohamad Javandost
Mohammad Saleh Razmhosseini
Nagmeh Khatib
Neda Hojai
Rahim Baghal Asghari Baghmisheh
Saman Ahmadi
Saman Jafari
Sohrab Kheiri
Yalda Hasheminezhad

ISRAEL:
Avital Alter
Bella Vernikova
Boris Erenburg
Ilya Katz
Sergey Sichenko
Yefim Gammer

KAMERUN:
Ulrich Fokam

KAZAKHSTAN:
Galym Boranbayev

KYRGYZSTAN:
Ruslan Valitov

LEBANON:
Redwan alferekh

LITHUANIA:
Amalijus Narbutas
Vladimiras Beresniovas

MACEDONIA:
Jordan Pop-Iliev
Keti Radevska
Miro Georgievski

MÉXICO:
Antonio Garci

MONGOLIA:
Tsogtbayar Samandari

MONTENEGRO:
Darko Drljevic
Lazo Sredanovic-Dikan

MOROCCO:
Naji Bennaji

NIGERIA:
Azuka Nwokocha

PERU:
Omar Zevallos Velarde

POLAND:
Bartłomiej Kuźnicki
Daniel Strzelczyk
Dariusz Dabrowski
Dariusz Wójcik
Jacek Frąckiewicz
Jacek Majcherkiewicz
Janusz Grysiewicz
Janusz Kuklewicz
Jaroslaw JARO Wojtasinski
Halina Kuźnicki
Henryk Cebula
Karolina Gmiterek
Libera-Anna Zofia Kaminska
Maciej Trzepalka
Marcin Bondarowicz
Michal Graczyk
Miroslaw Hajnos
Pawel Kuczynski
Pawel Nawrot
Szczepan Sadurski
Tadeusz Krotos
Zbigniew Kolaczek
Zbigniew Piszczako

PORTUGAL:
Luciano Santos

ROMANIA:
Boboc Mihai Gabriel
Borta Ambrozie Ovidiu
Cristian Mihailescu
Cornel Chiorean
Doru Axinte
Marian Avramescu
Marian Lupu – Lupino
Molnar(Bobo)Adalbert
Nicoleta Ionescu
Pastelnicu Gheorghe
Para István
Radu Cletiu – CLEAR
Victor Crudu

RUSSIA:
Alexander Shmidt
Alexander Umyarov
Andrey Klimov
Andrei Popov
Andrey Selivanov
Alexandrov Vasiliy
Evgeny Merkuriev
Igor Smirnov
Grigoriy Drobotin
Maxim Smagin
Sergey Drozdov
Sergey Sokolov
Sergey Ermilov
Sergei Belozerov
Serdyukova Alla
Stanislav Asmarin
Vadim Konoplyansk
Valentin Dubinin
Valeri Tarasenko
Vasileva Lilia
Viacheslav Bibishev
Viacheslav Shilov
Victor Skopintsev
Vladimir Khakhanov
Vladimir Tikhonov
Vladimir Tunin
Vladimir Tyurin
Vlagyimir Vasziljev
Vorontcov Nikolai
Yuliya Sitnikova

SERBIA:
Aleksandar Blatnik
Danja Doroški
Dejan Borkovic
Goran Divac
Mileta Miloradovic
Miroslav Jakovljev
Miroslava Rakovic
Petar Zivanovic
Sasha Dimitrijevic
Sava Babic
Severin Sikanja
Toso Borkovic
Vaso Krcmar

SLOVAK REPUBLIC:
Jan Fitma
Vladimír Pavlík

SPAIN:
Adriana Mosquera
Alberto Diez Domínguez
Juli Sanchis Aguado
Macias Avila Manuel

SYRIA:
Raed Khalil
Wissam Asaad

THAILAND:
Olivia Yeh
Passaprawas Achinoboonwat
Tawan Chuntra

TURKEY:
Askin Ayrancioglu
Dinçer KÖKSAL
Dilek Acar
Elif Atamaz
Eray Özbek
Erdogan Basol
Ferhat Demirbas
Hayrettin Oturgan
Ismail Kar
Mehmet Saim Bilge
Mehmet Zeber
Muammer Olcay
Murteza Albayrak
Mustafa Yıldız
Oguz Gürel
Omer Cam
Serpil Kar
Seyit Saatci

UKRAINE:
Alexander Dubovsky
Daniil Kuznetsov
Gennadiy Nazarov
Kazanevsky Vladimir
Konstantin Kazanchev
Lukyanchenko Igor
Mykola Kapusta
Nikolay Levkovskiy
Segii Fedko
Sergey Dudchenko
Sergii Riabokon
Sergei Semendyaev
Slava Kazanevskyi
Oleksy Kustovsky
Oleg Loktyev
Yuriy Galiakbarov
Valeriy Chmyriov
Valery Momot
Victor Holub

URUGUAY:
Leslie Ricciardi
Raquel Orzuj

USA:
Gerrit Huig
Phu Nguyen

ÜZBEKISTAN:
Husan Sodiqov
Makhmud Eshonqulov
Mirak Rasoolnia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *