Nowy deadline konkursu w Azerbejdżanie

molla-azer

Organizatorzy The IX “Molla Nasreddin”- Azerbaijan – 2018” International Cartoon Contest poinformowali o przedłużeniu terminu, do którego można zgłaszać prace na ten konkurs.

Według nowych ustaleń, rysunki można wysyłać do końca roku. Przypominamy, że tematem konkursu jest „Jubileusz”. Konkurs rozpisany został w dwóch kategoriach. W pierwszej organizatorzy oczekują na prace dotyczące jubileuszu 10-lecia konkursu „Molla Nasreddin”. W drugiej rysunki powinny traktować o urodzinach, a to dlatego, że w tym roku jubileusz 50-lecia obchodzi Bayram Hajizadeh, prezydent Azerbaijan Cartoonists’ Union. Prace należy wysyłać na internetowy adres: mollanasreddin2018@gmail.com. Każdy rysownik może zgłosić do konkursu od 2 do 5 prac.

Aktualnie na liście uczestników jest siedmiu polskich rysowników: Jacek Majcherkiewicz, Izabela Kowalska-Wieczorek, Paweł Stańczyk, Zbigniew Piszczako, Dariusz Dąbrowski, Krzysztof Suski oraz w barwach Niemiec Tomasz Wołoszyn.

Pełen regulamin konkursu publikujemy na stronie > http://www.hajnos.pl/konkursy/jubileusz-tematem-konkursu-w-azerbejdzanie/

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *