Kowalska-Wieczorek, Przęzak i Stępniak na wystawie w Czarnogórze

kolasin

Organizatorzy 2nd International Cartoon Contest Kolasin 2017 (Czarnogóra) ogłosili listę 102 rysowników, których prace zostały wyselekcjonowane i tym samym zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej. Z grona tego także zostaną wyłonieni laureaci konkursu.

Wśród rysowników, którzy przeszli selekcję, znalazło się troje artystów z Polski: Izabela Kowalska-Wieczorek, Czesław Przęzak i Jerzy Stępniak.

Poniżej publikujemy pełną listę zakwalifikowanych artystów:

2nd International Cartoon Contest Kolasin 2017 / Montenegro

List Of 102 Selected:
1. Abaas Naaseri, Iran
2. Agim Krasniqi, Kosovo
3. Alexander Dubovsky Dubovsky ,Ukraine
4. Alexander Shmidtr Shmidt, Russia
5. Alexei Talimonov, UK
6. Ali Khalil Khalil, Iran
7. Ali Shafei Shafei , Iran
8. Andrea Pecchia Pecchia, Italy
9. Андрей Попов, Russia
10. Andrey Klimov, Russia
11. Armen Hamonangan, Indonesia
12. Ba Bilig , China
13. Brum, Brasil
14. Camilo A Triana C, Colombia
15. Cristian Topan, Rumunia
16. Czesław Przęzak Przezak, Poland
17. Damir Novak Novak, Croatia
18. Darina Kličková, Slovakia
19. Dragomir Djukic ,Montenegro
20. Dusan Gadjanski, Serbia
21. Edwin Perales, Gonzales, Peru
22. Efat Amjadipoor, Iran
23. Elena Ospina, Colombia
24. Emad Salehi, Iran
25. Eray Özbek, Turkey
26. Erico Ayres, Brasil
27. Evžen David David , Czech Republic
28. Fakhredin Dost Mohamad, Iran
29. Filip Karan, Serbia
30. George Licurici, Romania
31. Goran Krcmar, Bosnia and Herzegovina
32. Hicabi Demirci, Turkey
33. Horea Crisan, Bogdan Petru, Romania
34. Hule Hanusic, Austria
35. Igor Sevcenko, Montenegro
36. Igor Smirnov, Russia
37. Ilia Bereznickas,Litvania
38. Ilya Katz, Israel
39. Irien Trendafilov, Bulgaria
40. Kelemen István, Hungary
41. Ivo Chadžiev ,Bulgaria
42. Izabela Kowalska Wieczorek, Poland
43. J Bosko Azevedo Brasil
44. Jerzy Stepniak, Poland
45. Jitet Koestana, Indonesia
46. Kaan Saatci, Turkey
47. Kamil Yavuz, Turkey
48. Klaus Pitter, Austria
49. Lazo Sredanovic, Serbia and Montenegro
50. Li Jing Shan, China
51. Liu Qiang, China
52. Luc Descheemaeker,Belgium
53. Mahmoud Barkhordari, Iran
54. Makhmudjon Ehsokulov , Uzbekistan
55. Manuel Arriaga, Espana
56. Marco Fusi, Italia
57. Marian Lupu, Romania
58. Marina Bondarenko, Russia
59. Maya Tcholakova, Bulgaria
60. Mica Miloradovic, Serbia
61. Mikhail Zlatkovsky, Russia
62. Milan Alašević Alasevic, Slovenia
63. Milanko Kalicanin, Serbia
64. Milorad Rankov Rankov, Serbia
65. Mirko Zulic, Montenegro
66. Miro Georgievski Georgijevski, Macedonia
67. Mithat Ajanovic ,Sweden
68. Mohammad Saleh Razim, Iran
69. Muzaffar Yulchiboev , Uzbekistan
70. Natasa Rasovic, Croatia
71. Neda Shojai, Iran
72. Oleh Smal , Ukraine
73. Oleksy Kustovsky, Ukraina
74. Paolo Dalponte, Italy
75. Pavel Tausig ,Germany
76. Predrag Srbljanin, Serbia
77. Raul Alfonso, Guaico, Colombia
78. Rene Bouschet, French
79. Resad Sultanovic, Bosnia and Herzegovina
80. Saeed Sadeghi Sadeghi, Iran
81. Sasa Dimitrijevic, Serbia
82. Sava Babic Babic, Serbia
83. Shangjun, China
84. Silvano Mello Mello Brasil
85. Slobodan Butir , Croatia
86. Slobodan Trifkovic, Serbia
87. Snežana Čomor, Serbia
88. Spiro Radulovic, Serbia
89. Sunnerberg Constantin, Belgium
90. Svetlin Stefanov, Bulgaria
91. Trajko Trayko Popov, Bulgaria
92. Vahyu Kokkang , Indonesia
93. Vaso Krcmar, Serbia
94. Vjekoslav Bojat , Montenegro
95. Vladimir Kazanevsky Kazanevski, Ukraina
96. Vladimir Stankovski, Serbia
97. Walter Toscano Toscano, Peru
98. Willem Rasing Rasing ,Holand
99. Yang Lijie, China
100. Yustinus Anang Jatmiko Anang Jatmiko, Indonesia
101. Zdenko Puhin Puhin, Croatia
102. Zoran Mihailovic, Serbia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *