Konkurs Satyryczny „Wrzuć na luz”

wrzuc-bb

Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej organizuje V Bielski Konkurs Satyryczny WRZUĆ NA LUZ. Konkurs składa się z trzech oddzielnych kategorii obejmujących autorskie:

– teksty satyryczne

– rysunki satyryczne

– fotografie satyryczne

Poniżej publikujemy regulamin konkursu w kategorii „Rysunek satyryczny”, a zainteresowanych udziałem w dwóch pozostałych kategoriach odsyłamy na stronę http://www.mdk.beskidy.pl/index.php?s=1&fun=more&id=3055

 ***

REGULAMIN KONKURSU

W KATEGORII RYSUNEK SATYRYCZNY:

  1. Każdy uczestnik w danej edycji konkursu może zgłosić nie więcej niż trzy wykonane przez siebie i nigdzie wcześniej nie publikowane (nie publikowane w formie papierowej! /czyli zamieszczone w internecie, np. na blogu czy na profilu FB jak najbardziej można zgłaszać) rysunki satyryczne o dowolnej formie, np. narysowane ołówkiem lub kredkami, domalowane farbami, albo wykonane przy użyciu technologii komputerowej; pojedyncze: z napisami lub bez, ew. krótki pasek komiksowy.
  2. Rysunki powinny być wykonane na papierze formatu A4 lub A3.
  3. Na drugiej stronie (z tyłu każdego rysunku) uczestnik wypisuje bardzo czytelnie swoje dane: imię i nazwisko, wiek, adres do korespondencji, numer telefonu kontaktowego, e-mail (jeśli takowy posiada), a w przypadku gdy jest uczniem lub studentem również szkołę, do której uczęszcza.
  4. Zgłoszenie rysunków satyrycznych do konkursu jest równoznaczne z:
  5. uznaniem warunków regulaminu,
  6. oświadczeniem, że uczestnik posiada prawa autorskie do zgłoszonych rysunków,
  7. wyrażeniem zgody na przetwarzanie i udostępnianie swoich danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r., z późniejszymi zmianami
  8. Rysunki należy nadsyłać (lub dostarczyć osobiście) do 5 maja 2016 roku na adres:

Miejski Dom Kultury

Dom Kultury „Włókniarzy”

  1. 1 Maja 12

43 – 300 Bielsko-Biała

z dopiskiem: „Konkurs satyryczny – rysunek”

  1. Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się w piatek 20 maja 2016 roku o godz. 17.20 w Domu Kultury Włókniarzy w Bielsku-Białej, ul. 1 Maja 12.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *