“Karpik” nagrodzony

karpik-nagroda

“Karpik”, a właściwie “Święto Karpia 2016”, którego jednym z głównych akcentów jest ten międzynarodowy konkurs rysunku satyrycznego, zostało uznane za najlepszą inicjatywę w województwie opolskim realizowaną przez instytucję publiczną.

Celem konkursu Marszałka Województwa Opolskiego “Partnerstwo bez granic” było wyłonienie najciekawszych inicjatyw realizowanych przez samorządy lokalne, instytucje publiczne i organizacje pozarządowe województwa opolskiego we współpracy z partnerami zagranicznymi.

Projekt „Święto Karpia” realizowany przez Ośrodek Kultury w Niemodlinie w swojej kategorii zdobył pierwsze miejsce – nagrodę finansową w kwocie 3 tys. zł.

Komisja konkursowa oceniająca nadesłane projekty szczególną uwagę zwracała na pomysłowość, innowacyjność i wzorcowy charakter inicjatywy, jej rezultaty i perspektywiczność, odbiór zewnętrzny, narzędzia promocji przed i po realizacji, liczbę partnerów i uczestników krajowych i zagranicznych, wykorzystanie zewnętrznych źródeł wsparcia oraz jakość przygotowanej dokumentacji.

Uroczystość rozdania nagród w konkursie odbyła się 19 maja br.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *