Lubomir Lichy najlepszy w Zagrzebiu

23rd International Exhibition of Cartoons ZAGREB 2018 - First Prize: LUBOMIR LICHY, Czech Republic

23rd International Exhibition of Cartoons ZAGREB 2018 – First Prize: LUBOMIR LICHY, Czech Republic

Czech Lubomir Lichy wygrał organizowany w Chorwacji 23rd International Exhibition of Cartoons ZAGREB 2018. Drugą nagrodę w konkursie otrzymał Hou Xiaoqiang z Chin, a trzecią Andrei Popov z Rosji.

23rd International Exhibition of Cartoons ZAGREB 2018 - Second Prize: HOU XIAOQIANG, China

23rd International Exhibition of Cartoons ZAGREB 2018 – Second Prize: HOU XIAOQIANG, China

23rd International Exhibition of Cartoons ZAGREB 2018 - Third Prize: ANDREI POPOV, Russia

23rd International Exhibition of Cartoons ZAGREB 2018 – Third Prize: ANDREI POPOV, Russia

Specjalnymi wyróżnieniami jurorzy uhonorowali pięciu rysowników.

23rd International Exhibition of Cartoons ZAGREB 2018 - Special Mentions: SAŠA DIMITRIJEVIĆ, Serbia

23rd International Exhibition of Cartoons ZAGREB 2018 – Special Mentions: SAŠA DIMITRIJEVIĆ, Serbia

23rd International Exhibition of Cartoons ZAGREB 2018 - Special Mentions: LUKA LAGATOR, Montenegro

23rd International Exhibition of Cartoons ZAGREB 2018 – Special Mentions: LUKA LAGATOR, Montenegro

23rd International Exhibition of Cartoons ZAGREB 2018 - Special Mentions: DAMIR NOVAK, Croatia

23rd International Exhibition of Cartoons ZAGREB 2018 – Special Mentions: DAMIR NOVAK, Croatia

23rd International Exhibition of Cartoons ZAGREB 2018 - Special Mentions: GORAN ĆELIČANIN, Serbia

23rd International Exhibition of Cartoons ZAGREB 2018 – Special Mentions: GORAN ĆELIČANIN, Serbia

23rd International Exhibition of Cartoons ZAGREB 2018 - Special Mentions: KFIR WEIZMAN, Israel

23rd International Exhibition of Cartoons ZAGREB 2018 – Special Mentions: KFIR WEIZMAN, Israel

Na konkurs wpłynęło 788 prac od 357 rysowników z 62 krajów. W gronie tym było 14 artystów z Polski: Henryk Cebula, Zbigniew Cichowlaz, Adam Dobrowolski, Anna Domaszewska, Jacek Frąckiewicz, Tadeusz Krotos, Paweł Kuczyński, Michał Ogiński, Jacek Majcherkiewicz, Paweł Stańczyk, Maciej Trzepałka, Zygmunt Zaradkiewicz, Jasiek Zborucki, Izabela Kowalska-Wieczorek.

23rd INTERNATIONAL CARTOON EXHIBITION
ZAGREB 2018 – CROATIA
POBJEDNICI / THE WINNERS

FIRST PRIZE LUBOMIR LICHY, Czech Republic

SECOND PRIZE HOU XIAOQIANG, China

THIRD PRIZE ANDREI POPOV, Russia
SPECIAL MENTIONS

SAŠA DIMITRIJEVIĆ, Serbia
LUKA LAGATOR, Montenegro
DAMIR NOVAK, Croatia
GORAN ĆELIČANIN, Serbia
KFIR WEIZMAN, Israel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *