Bondarowicz i Łabędzki najlepsi w chińskim konkursie

16th FreeCartoonsWeb International Cartoonet Festival - 2017: Grand Prize - Marcin Bondarowicz / Poland

16th FreeCartoonsWeb International Cartoonet Festival – 2017: Grand Prize – Marcin Bondarowicz / Poland

Po długim zawieszeniu znowu uaktywniła się chińska strona FreeCartoonWeb.

Tym samym zostały opublikowane wyniki organizowanego przez tę stronę konkursu 16th FreeCartoonsWeb International Cartoonet Festival – 2017. A wyniki są dla Polaków bardzo dobre…

Dwie główne nagrody Grand Prize w konkursie zdobyli: Marcin Bondarowicz w kategorii rysunku satyrycznego i Dariusz Łabędzki w kategorii karykatury. W trzecie kategorii, prac studentów, nagrodę główną otrzymał Xia Aoxuan z Chin.

Nagrodzone prace prezentowane są na stronie > http://www.fcw.cn/56/17/p53850811826ce4

16th FreeCartoonsWeb International Cartoonet Festival - 2017: Grand Prize - Dariusz Łabędzki / Poland

16th FreeCartoonsWeb International Cartoonet Festival – 2017: Grand Prize – Dariusz Łabędzki / Poland

16th FreeCartoonsWeb International Cartoonet Festival – 2017 / China

Cartoon Section:

Grand Prize (1 awards)
Marcin Bondarowicz (Poland)

Gold Prize (2 awards):
Bossens Philippe (Belgium)
Li Haifeng (China)
Silver Prize (4 awards):
Mahmood Nazari (Iran)
Victor Emmanuel Velez Becerra (Mexico)
Raed Khalil (Syria)
Liu Qiang (China)

Bronze Prize (8 awards):
Seyran Caferli (Azerbaijan)
Suratno (Indonesia)
Aidarbek Gazizov (Kazakhstan)
Horia Crisan & Bogdan Petry (Romania)
Erdogan Basol (Turkey)
Oleg Gutsol (Ukraine)
Huang Qigong (China)
Niu Zhongju (China)

 

Caricature Section:

Grand Prize (1 awards):
Darek Labedzki (Poland)

Gold Prize (2 awards):
Luciano Soares Lima (Brazil)
Hu Min (China)

Silver Prize (4 awards):
Naufan Noordyanto (Indonesia)
Walter Toscano (Peru)
Dai Peicheng (China)
Shao Dan (China)

Bronze Prize (8 awards):
Eder Santos (Brazil)
Hadi Asadi (Iran)
Mohammad Azad Mohammadi (Iran)
Omar Zevallos (Peru)
Seyit Saatçi (Turkey)
Guo Ye (China)
Wu Di (China)
Zhu Zizun (China)

 

Student Section:

Grand Prize (1 awards):
Xia Aoxuan (China)

Gold Prize (2 awards):
Dian Putri Anggreini (Indonesia)
Weng Hanyi (China)

Silver Prize (4 awards):
Nadhea Putri Sukma Maharani (Indonesia)
Niujia Jingchang & Li Muyang (China)
Shi Jingyi (China)
Wang Zitong (China)

Bronze Prize (8 awards):
Dias Safira Salsabilla (Indonesia)
Edo Julius (Indonesia)
Wahyu (Indonesia)
Huang Leyi (China)
Hu Jiayi (China)
Liu Ruoxin & Li Xinrui (China)
Tang Chen (China)
Zhao Niwen (China)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *