Uczestnicy zielonogórskiego konkursu

debiut

XVII OTWARTY MIĘDZYNARODOWY KONKURS NA RYSUNEK SATYRYCZNY
„W delegacji” / XVII INTERNATIONAL OPEN CARTOON CONTEST „Business trip” – Zielona Góra (Poland) 2015

Osoby, których prace zostały zakwalifikowane do udziału w wystawie pokonkursowej i do katalogu (zaznaczone gwiazdką) / Contestants whose works have been admitted to the post-contest exhibition (symbol *)

ARGENTYNA (ARGENTINE)
Pablo Diaz*
Adrian Anibal Palmas
Daniel Eduardo Varela*

AUSTRALIA
Louis PoL*

BELGIA (BELGIUM)
Luc Vernimmen*

BOŚNIA I HERCEGOWINA (BOSNIA AND HERZEGOVINA)
Mahmud Latifić*
Rešad Sultanović

BUŁGARIA (BULGARIA)
Valeri Alexandrov-Walex*
Valentin Georgiev*
Trayko Popov*
Anatoliy Stankulov*
Ivailo Tsvetkov*
Veselin Zidarov*

CHILE
Horacio Brandi Walsen*

CHINY (CHINA)
Jingsan Li*

CHORWACJA (CROATIA)
Ana Gezi*
Borislav Hegedušić*
Darijan Kućko

CZARNOGÓRA (MONTENEGRO)
Darko Drljević*

CZECHY (CZECH REPUBLIC)

Evžen David*
Břetislav Kovařik*
Jiři Novak*
Jiři Srna*

EGIPT (EGYPT)
Wesam Khalil*

FINLANDIA (FINLAND)
Heino Partanen

FRANCJA (FRANCE)
Gerald Peigneux

GRECJA (GREECE)
Serafim Bakoulis*
Grigoris Georgiou*

HISZPANIA (SPAIN)
Jesus Rodriguez*

HOLANDIA (NETHERLANDS)
Anneke van Steijn*

IRAN
Mehdi Afradi*

IZRAEL (ISRAEL)
Boris Erenburg*
Roy Friedler
Grigori Katz*
Ilya Katz*
Halina Reshef
Kfir Weizman*

JAPONIA (JAPAN)
Noriaki Ishiyama*

KANADA (CANADA)
Andrzej Pijet*

KUBA (CUBA)
Roberto Sergio Castillo Rodriguez*

NIEMCY (GERMANY)
Burkhard Fritsche*
Frank Hoffmann*
Helmut Jaček*
Steffen Jahsnowski-Herschel*
Pavel Taussig

NIGERIA (NIGERIA)
Azuka Nwokocha*

POLSKA (POLAND)
Katarzyna Bauer
Przemysław Bukowski
Henryk Cebula*
Kamila Chorociej*
Marzena Ciechanowska
Marek Czarnik
Anna Damicz-Wejs
Anna Domaszewska
Areta Fedak*
Jerzy Fedro*
Artur Galicki*
Czesław Gańko*
Marek Gliwa
Michał Graczyk*
Michalina Grygiel
Piotr Hofman
Jerzy Jakubów
Żaneta Kapek*
Robert Kempisty*
Damian Kluziński
Zbigniew Kołaczek*
Andrzej Kołodziej
Izabela Kowalska-Wieczorek*
Magda Kozieł-Nowak*
Zbigniew Kucia*
Piotr Kuczyński*
Katarzyna Kuzior*
Jakub Kwiatkowski
Jacek Lanckoroński*
Artur Ligenza*
Jacek Majcherkiewicz*
Sławomir Makal*
Maciej Michalski*
Milena Molenda*
Dariusz Mrożek
Paweł Nawrot
Magdalena Olszak
Katarzyna Piróg*
Beata Joanna Przedpełska
Czesław Przęzak*
Radosław Ruciński*
Paweł Stańczyk*
Jan Surma
Krzysztof Suski*
Karol Szczepankiewicz*
Maciej Trzepałka*
Damian Waliczek*
Grzegorz Weigt*
Jarosław Wojtasiński*
Magdalena Wosik*
Piotr Zaraś*
Radosław Zaremba

ROSJA (RUSSIA)
Sergey Drozdov*
Vladimir Tyurin

RUMUNIA (ROMANIA)
Felix Artuche
Doru Axinte*
Mihai-Gabriel Boboc*
Cornel-Marin Chiorean*
Pavel Constantin*
Octavian Covaci*
Marian Lupu
Andrei Septimiu Misaila
Bogdan Petry & Horia Crişan*
Adrian Rus
Liviu Stãnilã*

SERBIA
Sava Babić*
Filip Karan
Vaso Krčmar
Milah Kusmuk
Rastko Lulić
Jovan Dominik Marolt
Mileta Miloradović*
Jovan Prokopljević*

SŁOWACJA (SLOVAKIA)
Bobo Pernecky*
SZWAJCARIA (SWITZERLAND)
Silvan Wegmann

TURCJA (TURKEY)
Erdogan Basol*
Ferhat Demirbas
Somer Ercűment*
SaraçFirat
Musa Gumus*
Reva Özgüven*
Kemal Ozyurt*

UKRAINA (UKRAINE)
Valeriy Chmyriov*
Aleksander Dubovsky*
Mykola Kapusta*
Konstantin Kazanchev*
Vladimir Kazanevsky*
Oleksy Kustovsky*
Valery Momot*
Olga Synyszyn*
Alexandr Zhytnikov*

USA
Andrzej Pacułt
Marco Ramos*
Andrzej Szczepaniec*

UZBEKISTAN
Makhmudjon Eshonkulov*
Husan M. Sodiqov
Farrukh Teshaev
Furkat Usmanov

WIELKA BRYTANIA (UNITED KINGDOM)
Stephen Mumberson

WŁOCHY (ITALY)
Andrea Pecchia*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *