Uczestnicy konkursu w Zielonej Górze – lista

Rys. Mirosław Hajnos

Rys. Mirosław Hajnos

Organizatorzy XX Otwartego Międzynarodowego Konkursu na Rysunek Satyryczny „Światło” w Zielonej Górze udostępnili listę uczestników konkursu.

Osoby, których prace zostały zakwalifikowane do udziału w wystawie pokonkursowej i do publikacji w katalogu (zaznaczone gwiazdką).
Contestants whose works have been admitted to the post-contest exhibition (symbol *)

ARGENTYNA (ARGENTINA)
Fabian Fucci
Daniel Eduardo Varela

AUSTRALIA
Louis Pol*

AUSTRIA
Hule Hanušić*

AZERBEJDŻAN (AZERBAIJAN)
Seyran Caferli*
Soltan Soltanli

BELGIA (BELGIUM)

Philippe Bossens*
Raed Khalil
Constantin Sunnerberg*
Luc Vernimmen*

BOŚNIA I HERCEGOWINA (BOSNIA AND HERZEGOVINA)

Rešad Sultanović

BRAZYLIA (BRASIL)

Erico Junqueira Ayres*
Eder Santos

BUŁGARIA (BULGARIA)

Jeko Markov
Tschoho Peev
Trayko Popov*
Anatoliy Stankulov*
Ivailo Tsvetkov*
Veselin Zidarov

CHINY (CHINA)

Guibo Feng*
Guibao Gai*
Liu Qiang*
Zhou Xiyue*
Zhang Yaming
CHORWACJA (CROATIA)

Slobodan Butir*
Żarko Luetić*
Mojmir Mihatov*

CYPR (CYPRUS)
Huseyin Cakmak*
Igor Varchenko*
Nataliya Varchenko*

CZARNOGÓRA (MONTENEGRO)
Darko Drljević*

CZECHY (CZECH REPUBLIC)
Evžen David*
Břetislav Kovařik*
Jiři Srna*

EGIPT
Wesam Khalil*

FINLANDIA (FINLAND)
Heino Partanen*

FRANCJA (FRANCE)
Bernard Bouton*
Shahrokh Heidari*

GRECJA (GREECE)
Serafim Bakoulis
Grigoris Georgiou*

HISZPANIA (SPAIN)
Manuel Sainz Serrano

HOLANDIA (NETHERLANDS)
Peter Nieuwendijk*
Anneke van Steijn*

INDIE (INDIA)
Krishna Kumar Yadav

INDONEZJA (INDONESIA)
Anon Anindito*
Darsono
Jitet Kustana*
Partono*
Budi Hari Pujiono*
Agus Eko Santoso
Ratno Suratno
Djoko Susilo*

IRAN

Mehdi Afradi*
Mohammad Amir*
Ehsan Ganji*

IRLANDIA(IRELAND)
Mirosław Nowak*

IZRAEL (ISRAEL)
Grigori Katz*
Ilya Katz*
Sergey Sichenko*
Kfir Weizman*

JAPONIA (JAPAN)
Noriaki Ishiyama*

KANADA (CANADA)
Andre Pijet*

KAZACHSTAN (KAZAKHSTAN)
Aidarbek Gazizov*

KOLUMBIA (COLUMBIA)
Elena Ospina*

MACEDONIA
Tode Blaževski
Zlatko Krstevski*

MOŁDAWIA (MOLDOVA)
Victor Crudu

NIEMCY (GERMANY)
Helmut Jaček*
Steffen Jahsnowski-Herschel
Valeriu Kurtu*
Andreas A. Malecki*
Werner Rollow*
Pavel Taussig

NIGERIA
Azuka Nwokocha

POLSKA (POLAND)
Aleksandra Elżbieta Adamczyk
Stanisław Barbacki*
Mirela Bukała*
Henryk Cebula*
Kamila Chorociej
Dorota Chwałek
Karolina Czajka
Jerzy Czapiewski*
Marek Czarnik
Dariusz Dałomis
Anna Damicz-Wejs*
Dariusz Dąbrowski
Karolina Deruba
Czesław Gańko*
Marek Głowacki
Jerzy Głuszek*
Michał Graczyk
Kaja Grzegorzewska
Barbara Grzesik
Krzysztof Grzondziel*
Mirosław Hajnos*
Jerzy Jakubów
Nika Jaworowska-Duchlińska
Izabela Kachel
Anna Kalbarczyk
Oliwia Kaźmierczak
Robert Kempisty*
Izabel Kowalska-Wieczorek*
Martyna Krawczyk
Katarzyna Kuzior*
Halina Kuźnicka
Artur Ligenza*
Sławomir Łuczyński*
Jacek Majcherkiewicz*
Paweł Mazur
Wiktoria Mikulska
Justyna Molęda
Marek Mosor
Michał Ogiński
Magdalena Olszak
Artur Perez-Cruz
Grzegorz Pietkiewicz*
Zbigniew Piszczako*
Karolina Prodlik*
Aleksandra Rak
Jerzy Rawski
Agnieszka Sepetowska
Tomasz Sobiak
Patrycja Sosnowska
Paweł Stańczyk*
Krzysztof Suski*
Maryla Szałaj
Kamil Szczyglewski
Aneta Święs
Aneta Tamul
Magda Tinsley
Michał Tomaszek
Maciej Trzepałka*
Grzegorz Weigt*
Anna Witkowska
Magdalena Wosik*
Adrianna Wróbel
Anna Zwolska

PORTUGALIA (PORTUGAL)
Ricardo Ferreira

ROSJA (RUSSIA)
Stanislav Ashmarin*
Dmitry Kononov*
Alexandr Kukushkin*
Alexander Shmidt*
Mikhail Zlatkovsky

RUMUNIA (ROMANIA)
Felix Artuche
Cornel-Marin Chiorean*
Constantin Ciosu*
Marian Lupu
Andrei Septimu Misaila
Bogdan Petry & Horia Crişan*
Liviu Stãnilã*

SERBIA

Milanko Kaličanin*
Filip Karan
Vaso Krčmar
Dobrivoje Lazarević
Uroš Maksimović
Zoran Mihailović
Mileta Miloradović*
Ognjen Stojanović

SŁOWACJA (SLOVAKIA)

František Bojničan*
Andrej Mišanek*
Vladimir Pavlik*
Bobo Pernecký*

TURCJA (TURKEY)

Satilmiş Akin
Erdogan Basol
Ömer Çam*
Dinildomar das Chagas de Moura
Musa Gumus*
Banu Moğulkoç*
Öztürk Orhan
Seyit Saatçi

UKRAINA (UKRAINE)
Aleksander Dubovsky*
Vladimir Kazanevsky*
Valery Momot*
Gennadiy Nazarov*
Oleh Smal
Sergey Velmozhko

USA
Hazem Nassar*
Huey Nguyenhuu
Marco Ramos*
Andrzej Szczepaniec

UZBEKISTAN
Akram Bakhramov
Hristina Belousova*
Makhmudjon Eshonkulov*
Mirsaid Gaziyev*
Furkat Usmanov*

WŁOCHY (ITALY)
Angelo Campaner
Gabriele Corvi*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *