SATYRYKON 2016 – lista uczestników

Rys. Mihai Ignat (Rumunia) – I nagroda, złoty medal w kategorii Żart i satyra, Satyrykon 2016

Rys. Mihai Ignat (Rumunia) – I nagroda, złoty medal w kategorii Żart i satyra, Satyrykon 2016

Na tegoroczną Międzynarodową Wystawę SATYRYKON 2016 w Legnicy swoje prace nadesłało 741 artystów z 58 krajów. Zgłosili oni do konkursu 2519 prac: w kategorii „Zło” 1426 prac; w kategorii „Żart i satyra” 1093 prace.

Poniżej publikujemy listę uczestników konkursu:

ARGENTINA:
JUAN CARLOS SPINELLI, DANIEL EDUARDO VARELA,

ARMENIA:
VLADIMIR ABROYAN

AUSTRALIA:
LOUIS POL, ZOJA TROFIMIUK

AUSTRIA:
GERHARD GEPP, HULE HANUŠIĆ, KLAUS PITTER, STEFAN WENCZEL

BELARUS;
OLEG GOUTSOL, MARAT HALIMAU, ARKADZI HURSKI, IGOR PAWLOV

BENIN:
FRIGGENS TOSSOU

BOSNIA & HERZEGOVINA:
VEDAD ŠABANADŽOVIĆ, MAJA SKENDEROVIC, RESAD SULTANOVIĆ

BRAZIL:
CLAUDIO ANTONIO GOMES, DALCIO MACHADO, ANGELO PASTRO

BULGARIA:
VALERI ALEXANDROV, NIKOLAI ARNAUDOV, TCHAVDAR NIKOLOV, TSOCHO PEEV, ANATOLIY STANKULOV, NIKOLAY TCHOBANOV, MAYA TCHOLAKOVA, IVALIO TSVETKOV, BLAGOVESTA TSVETKOVA, VESELIN ZIDAROV

BELGIUM:
PHILIPPE BOSSENS, WILLY CATTEUW, PHILIPPE CRUYT, LUC DESCHEEMAEKER, PATRICK HEYMANS, PAUL KEMPENEERS, KNUT KERSSE, ANDRE MATHYS, JEAN-MARIE NOLS, CONSTANTIN SUNNERBERG, TONY TASCO, LUC VERNIMMEN, WIESŁAW WOJCIECHOWSKI, KENNY ZOUTENDIJK

CANADA:
OLEG DERGACHOV, IWONA MARKUN, NIKOLAY TURKEDJIEV

CHILE:
HORACIO BRANDI

CHINA:
YANG JIA QIAO POPST OFFICE, CAI WEIDONG, CHAM KEI PETER LI, FENG GANG WEN, FENG GUI BO, GAO LIAN ZHU, GUIBAO GAI, LI JING SHAN, LIN SEN, LIU XIAODONG, LOU PEI DONG, SHANG JUN, XIAO QIANG HOU, YONG TAO, WEI TIE SHENG, ZHANG YAMING

COLOMBIA:
JUAN CAMILO LOPERA ARROYAVE, ELENA OSPINA, ANGEL R. ZAPATA MORA

CROATIA:
SLOBODAN BUTIR, BORISLAV HEGEDUŠIC, DRAGUTIN KOVAĆEVIĆ, MOJMIR MIHATOV, MARIJAN PAVECIĆ, DARKO PAVIC, EDUARD PAVLOVIC

CUBA:
LAZARO ALVAREZ NAVIA, ARISTIDES ESTEBAN HERNANDEZ GUERRERO, ANTONIO MARINO SOUTO

CYPRUS:
HUSEYIN CAKMAK

CZECH REPUBLIC:
EVŽEN DAVID, FRANTIŠEK DOSTÁL, JAN FARKAS, BŘETISLAV KOVAŘIK, ROMAN KUBEC, LUBOMIR LICHY, MARLENA MORADEWICZ, MARKETA REZACOVA, JIRI SLIVA, JIRI SRNA

DENMARK:
ADAM BREJCZAK

FINLAND:
PAULA KLUUKERI, TUIJA MARKONSALO, HEINO PARTANEN, JUHA TAMMENPAA

FRANCE:
AHMAD ALI, BERNARD BOUTON, SOFIA BRONSON, PAUL MARTIN, ROGER MOFREY, BERNARD SCABER

GERMANY:
LEX DREWIŃSKI, INGEBORG DREWS, RAINER EHRT, BURKHARD FRITSCHE, DIETER HACKEBEIL, CORNELIA HARSS, FRANK HOFFMANN, HELMUT JAĆEK, STEFFEN JAHSNOWSKI – HERSCHEL, VALERIU KURTU, WALDEMAR MANDZEL, TITO MUATHA MATUA, BODO NASSAL, LOTHAR OTTO, WOLFGANG THEILER, JAN TOMASCHOFF, MICHAEL WAGNER, MARIUSZ WNUKOWSKI, JERZY ZBORUCKI, GREGOR ZOOTZKY

GREAT BRITAIN:
HOUMAYOUN MAHMOUDI, STEPHEN MUMBERSON, SEBASTIAN NOWAK, STELLA PERRETT, ANNA RADOMSKA, KIPPER WILLIAMS

GREECE:
SERAFIM BAKOULIS, VASILEIOS PAPAGEORGIOU, MICHAIL PAPAGEORGIU, NICK TOYTOYNTZIS

HUNGARY:
GERGELY BACSA, ADAM BOTTKA, JANKO BUČAR, SANDOR CSALA, ISTVAN KELEMEN, KAROLY KUTASI,

INDIA:
BHASHITA BOGIREDDY, SRINIVASA RAO BOGIREDDY, SANDHYA VARDHINI BOGIREDDY, TIPPARTHI GANGADHAR, VASANTHA HOSABETTU, ALI MAHAFUJ, ALISHA RAGHAV

INDONESIA:
ANON ANINDITO, DIDIE WIDIYANTO SRI

IRAN:
REZA ADILIPOUR, MOHAMMAD ADILIPOUR, MEHDI AFRADI, HOSSEIN ALINEJAD, MOHAMMAD ALIZADEH, JAMAL AMALEDDIN EATEBARIAN, ALI ASADI, ALIREZA ATTARIANI, HAMED BAZRAFKAN, MOHSEN DAMANDAN, NAVIC ELAHI, MOHAMAD FAKHREDIN DOST, AMIR REZA FAKHRI, GHORANKHAN MAGHADAN FARNUSH, HAMID HARASI, SEYYAD JALIL HOSSEINI ZAHRAEE, AHMAD HOSSEINPOUR, MARYAM JAMEIFAR, MASOUMEH KARIMI, SANAZ KHADEM YAHYAVI, AZAM SADAT KHODAMI MARNANI, ELAHE KHORAMAN, SOHRAB KHEIRI, HAMED KOLAHCHIAN TABRIZI, ELAHE MAKHDOUMI, DEHGHANI MANSOURE, ALIYEH MAZAHERI, AYAT NADERI, NEGIN NAGHIYEH, SHERMIN NASIRI, HANIEH SADDAT OKHOVVAT, SAEED RABIZADE, SAJAD RAFEEI, AMMAR RAHMANI, MARYAM RASHGHI, MARZEYAH REZAEI, MARZIEH REZAEI, KOLSOUM RIAHI, AMIR MALEK SALEHI, SEYED ALI SEYEDI, SAMAN TORABI, AKBAR TORABPOUR, MARZIEH TORAJI, GHADIR VAGHARI, MAHDI VAGHARI, AHMAD RAFEE VARDANJANI, BAGHER VASEGH, FARZANE VAZIRITABAR

ISRAEL:
ALEXANDRU BARTFELD, LEONID BUDKO, BORIS ERENBURG, ILYA KATZ, GRIGORI KATZ, LEA LIVNE, SERGEY SICHENKO, KFIR WEIZMAN

ITALY:
SAMANTA BARTOLUCCI, CRISTINA BERNAZZANI, ANDREA BERSANI, NICOLA BUCCI, ANGELO CAMPANER, SERGIO CAVALLERIN, MARCO DE ANGELIS, ALESSANDRO GATTO, GRAZIELLA MALVASI, CLAUDIO MELLANA, ANDREA PECCHIA, MARIAGRAZIA QUARANTA, CARLO STERPONE

JAPAN:
HIRAKU AIZAWA, SHINJI IWAMOTO, HIROSHI KANATANI, YUKIO NOZAWA, NOBUHIRO SATO

KOSOVO:
VISAR OSMANI

LATVIA:
ZAHARANS ŻEMGUS

LITHUANIA:
JUOZAS JUOZAPAVICIUS, STANISLAV KAPLEVSKI, ADOMAS ŽILINSKAS

LUXEMBOURG:
POL LEURS

MACEDONIA:
TODE BLAŻEWSKI, ZLATKO KRSTEVSKI

MALAYSIA:
NG WIN YI

MOLDOVA:
VICTOR CRUDU

MONTENEGRO:
DARKO DRLJEVIC, LUKA LAGATOR

NETHERLANDS:
PETER NIEUWENDIJK, JACO PUTKER, WILLEM RASING

PHILIPPINES:
ISAAC GLEN

POLAND:
YAUHENIYA AHAFONAVA, KORNEL ARCISZEWSKI, KATARZYNA BACHMANN – KASENBERG, MICHAŁ BANERT, AGATA BARAN, KATARZYNA BATYGOLSKA, SEBASTIAN BAUMAN, SARA BEDOGNA, BARTŁOMIEJ BELNIAK, NADIEŻDA BEMBENEK, ALEKSANDRA BIDZIŃSKA, ZBIGNIEW BIEGAJ, MACIEJ BIŃKOWSKI, PATRYCJA BLIUJ –STODULSKA, PAULA BŁASZCZYK – OWCZAREK, ANDRZEJ BŁAŻEJCZYK, ALICJA BODZIOCH, ŁUKASZ BOGDAN, MACIEJ BOGUSŁAWSKI, MARCIN BONDAROWICZ, MARTA BOROWCZYK, SUZANNA BOŻEK, TOMASZ BRODA, MAŁGORZATA BRYŁKA, ALEKSANDRA BUGAJ, MIRELA BUKAŁA, PRZEMYSŁAW BUKOWSKI, HENRYK CEBULA, ALEKSIEJ CECOCHO, DARIUSZ CERAZY, MARTA CHMIELECKA, AGATA CHMIELEWSKA, ROBERT CHMIELEWSKI, MALWINA CHRÓŚCIŃSKA, JÓZEF CHYŻY, KLAUDIA CIASTEK, ZBIGNIEW CICHOWLAZ, JERZY CZAPIEWSKI, MAREK CZARNIK, KATARZYNA CZERNIAWSKA, OLIWIA CZORNA, BOGDAN CZYŻ, JACEK ĆWIKŁA, ANNA DAMICZ – WEJS, SŁAWOMIR DANIEC, DANUTA DANIELEWICZ, DARIUSZ DĄBROWSKI, ROBERT DĄBROWSKI, PAWEŁ DELEKTA, ELŻBIETA DENISEWICZ, PIOTR DEPTA, WOJCIECH DOMAGAŁA, KATARZYNA DOMŻALSKA, MAŁGORZATA DROZD-WITEK, PRZEMYSŁAW DUNAJ, MICHAŁ DZIEKAN, JERZY FEDRO, MICHAŁ FIRKOWSKI, JACEK FRĄCKIEWICZ, LECH FRĄCKOWIAK, DOMINIKA FRIEDMAN, MACIEJ FRONCZAK, STANISŁAW GAJEWSKI, KINGA GAŁĄZKA, TOMASZ GAŁĄZKA, CZESŁAW GAŃKO, MAREK GLIWA, LIDIA GŁAŻEWSKA DAŃKO, MAREK GŁOWACKI, JERZY GŁUSZEK, KAROLINA GMITEREK, JAGODA GOLIŃSKA, ALEKSANDRA GOŁĘBIEWSKA, PAULINA GOŁĘBIOWSKA, EMIL GOŚ, KAMILA GOŚCIŃSKA, AGATA GRABOWSKA, LEONARD GRABOWSKI, ZUZANNA GREGOROWICZ, BARTOSZ GRENDZISZ, DYMITR GROZDEW, ADRIAN GRUSZECKI, MIROSŁAW GRYŃ, JANUSZ GRYSIEWICZ, SYLWIA GRZELAKOWSKA, MARIUSZ GUTOWSKI, DANUTA HAJDAS, VERONIKA HAPCHENKO, KATARZYNA HEBDA, JOANNA HETMAN, KATARZYNA HOLAS, MARTYNA HORBAS, ANNA ILISZKO, JÓZEF JABŁOŃSKI, KLAUDYNA JANINA JACHNA –SZMIGIELSKA, PRZEMYSŁAW JACHNIK, JERZY JAKUBÓW, MONIKA JANOWSKA, EWA JANUS, ILONA JARGOT, KAMILA JASICKA, MARTA JAVORSKA, MAGDALENA JAWORSKA, JAKUB JAWORSKI, JUSTYNA JĘDRYSEK, HANNA JÓZEFOWSKA, AGATA JUSZCZAK, PIOTR KACZMAREK, ANNA KACZUBA, AGNIESZKA KAŁUŻNA, PIOTR KAMIENIARZ, ANNA ZOFIA KAMIŃSKA, MATEUSZ KAUFHOLD, ROBERT KEMPISTY, SVETLANA KĘDZIORA, KATARZYNA KĘPIŃSKA, MAGDALENA KIELAK, ARTUR KLAFTA, MARTA KLIBERT, ŁUKASZ KLIŚ, DAWID KLUCZYŃSKI, STANISŁAW KOGUCIUK ZBIGNIEW KOŁACZEK, AGNIESZKA KOŁCON, ADRIAN KOŁODZIEJ, ANDRZEJ KOŁODZIEJ, JOANNA KOŁODZIŃSKA, KRZYSZTOF KONOPELSKI, ROBERT KONRAD, MARTA KOSTRZEWA, DOMINIKA KOSZOWSKA, MAGDALENA KOWALCZYK, IZABELA KOWALSKA –WIECZOREK, MAŁGORZATA KOZAKOWSKA, EWA KOZERA, MAGDALENA KOZIEŁ- NOWAK, TOMASZ KOZŁOWSKI, KAJA KOZON, KAROL KRAJEWSKI, RENATA KRAWCZYK, KAROLINA KRUSZEWSKA, MACIEJ KRZYWICKI, PIOTR KRZYŻANOWSKI, ZBIGNIEW KUCIA, JAN KUCZ, LARA KULAŚ, DOROTA KULICKA, IDALIA KUŁAK, MONIKA KUPIS, ADAM KURŁOWICZ, MONIKA KUSZEWSKA, MAGDALENA KUT, KATARZYNA KUZIOR, HALINA KUŹNICKA, BARTLOMIEJ KUŹNICKI, MALWINA KWIATKOWSKA, MACIEJ KWIECIŃSKI, KAMIL LACH, JERZY LACHOWICZ, JACEK LANCOKOROŃSKI, MAŁGORZATA LAZAREK, STEFAN LECHWAR, MAREK LEŚNIAK, PIOTR LEWANDOWSKI, ARTUR LIGENZA, JERZY LIPIEC, WERONIKA LIPNIEWSKA, JUSTYNA LISKA, PATRYCJA LISNIKOWSKA, DOROTA LIZUREJ, ANNA LUBIŃSKA, DARIUSZ ŁABĘDZKI, ZUZANNA ŁAGA, ANTONI ŁUBECKI, ALEKSANDRA MACIEJASZ, MACIEJ MACIEJEWSKI, JACEK MAJCHERKIEWICZ, WOJCIECH MAJCZYK, PAULINA MAJEWSKA, BARBARA MAJKOWSKA, SŁAWOMIR MAKAL, DAWID MALEK, KRZYSZTOF MALEWICZ, BARTOSZ MAMAK, KRYSTYNA MANIECKA – BOGDAN, ANNA MARKOWSKA, NATALIA MATUSZEWSKA, MONIKA MAUSOLF, KRZYSZTOF KAIN MAY, MATEUSZ MAZURKIEWICZ, DOROTA MIĄCZ, LESZEK MICHALSKI, JÓZEF GRZEGORZ MICHAŁEK, JANUSZ MIELCZAREK, ALEKSANDRA MIĘTUS, DARIUSZ MIKOŁAJCZAK, JOWITA MORMUL, VERONIKA MOSHNIKOVA, DARIUSZ MROŻEK, GRZEGORZ MYĆKA, WITOLD MYSYROWICZ, MARTA NAGIETOWICZ, PAWEŁ NAWROT, EWA NIEWADZI, KRYSTYNA NOWACKA, GRZEGORZ NOWAK, MACIEJ NOWAK, ZBIGNIEW NOWAK, WOJCIECH OBREMSKI, CARMEN OCANA ORDONEZ, TOMASZ OGRABEK, MATEUSZ OLECH, PIOTR OLEJARZ, SYLWIA OLEJNICZAK, MACIEJ OLENDER, MATEUSZ OLESZCZAK, LESZEK OŁDAK, MIROSŁAW ONAK, DAMIAN PACHA, IRENEUSZ PACIOCHA, MAGDALENA PALMOWSKA, MAREK PAWLAK, BOGUMIŁA PEPASIŃSKA, KATARZYNA PETRUS, OLGA PIDGORNA, HANNA PIECHOWSKA, ALEKSANDER PIENIEK, ANGELIKA PIENIĘŻNA, GRZEGORZ PIETKIEWICZ, EMMA PIETRASZKO, TOMASZ PIETREK, PIOTR PIETRZAK, EDYTA PIŁAT, JAN PIOTROWSKI, JAKUB PIÓRKOWSKI, ZBIGNIEW PISZCZAKO, KARINA PIWOWARSKA, PAULINA POCZĘTA, WERONIKA POLAK, KINGA PORADA, ANDRZEJ PRZĄDKIEWICZ, KAROLINA PRZYŁUDZKA, ŁUKASZ PUSTUŁKA, HANNA PYRZYŃSKA-PIŁAT, ANITA RADWAŃSKA, ROKSANA RAJTMAJER, PIOTR RAUROWICZ, MATEUSZ RAŻNIEWSKI, AGATA ROMAN, MIRELLA ROMANKIEWICZ, JULIA ROSA, WOJCIECH ROSIK, RAFAŁ RUBAK, RADOSŁAW RUCIŃSKI, MARIUSZ RYKOWSKI, ŻANETA RZEPA, TOMASZ RZESZUTEK, RAFAŁ SAŁACIŃSKI, DANIEL SAPEK, NORBERT SARNECKI, DEBORA SASS, KLAUDIA SATRO, MARTYNA SAWICKA, SARA SCHNEPS, LILIANA SERAFIN, JERZY SKAKUN, SEBASTIAN SKARŻYŃSKI, DARIUSZ SKITEK, MAX SKORWIDER, MARZENA SKRZEKUT, ANNA SKUPIŃSKA, GRZEGORZ SOBCZAK, JAROSŁAW SOBCZAK, TOMASZ SOBIAK, KAROLINA SOBIEPAŃSKA, IWONA SOCHACKA KENNY, PAULINA SOKÓLSKA, PATRYK SOLIK, PATRYK SROCZYŃSKI, KAROLINA SROKA, MICHAŁ STACHACZ, NATALIA STACHURA, EWELINA STALKA, PIOTR STANISŁAWSKI, PAWEŁ STAŃCZYK, GRZEGORZ STAŃCZYK, HENRYK STASZAK, WŁODZIMIERZ STASZCZYK, MARIUSZ STAWARSKI, JERZY STĘPNIAK, EMILIA STRUZIK, DANIEL STRZELCZYK, DOBROSŁAWA SUDNIKOWICZ, JAN SURMA, PRZEMYSŁAW SURMA, KRZYSZTOF SUSKI, SYLWIA SZAFRAŃSKA, ANNA SZAWARA, KAROL SZCZEPANKIEWICZ, ADRIANNA SZCZEPAŃSKA, JAGODA SZCZĘSNA, MARCIN SZELĄGOWSKI, ŁUKASZ SZOSTAK, ANNA SZURKO, WOJCIECH SZYDŁO, MAREK SZYMAŃCZUK, KLEMENTYNA SZYMAŃSKA ZABLOCKA, AGNIESZKA SZYMONIEWICZ – MISIAK, ALINA ŚMIETANA, ANNA ŚNIEŻKO, ANNA ŚWIĄTEK, WIKTOR TABAK, ADRIANNA TABAKA, MICHAŁ TATARKIEWICZ, MAREK TOFIL, EDWARD TOMENKO, RAFAŁ TOPOLSKI, MARTA TOPOROWSKA – LAZUR, MACIEJ TRZEPAŁKA, ALICJA TUHY, WERONIKA TWARDOWSKA, ZBIGNIEW URBALEWICZ, STANISŁAW WALICKI, WERONIKA WALISIEWICZ, MICHAŁ WASIAK, IWONA WASSER, TOMASZ WAWER, MARCIN WAWRZASZEK, ALEKSANDRA WAWRZYNKIEWICZ, RAFAŁ WERSZLER, ANNA WERYMO, EWELINA WĘGIEL, TOMASZ WIATER, JOANNA WIDURSKA, ALICJA WIECZOREK, MACIEJ WIERZBICKI, JOLANTA WIĘCŁAW, TERESA WILBIK, PATRYCJA WINIARSKA, MAJA WINNICKA, ALDONA WIŚNIEWSKA, NATALIA WITASIK, WERONIKA WITERSKA, DOMINIKA WLAZŁO, AGNIESZKA WOJDYŁA, ŻANETA WOJTALA, PAULINA WOŁOWSKA, MAGDALENA WOSIK, ZBIGNIEW WOŹNIAK, ALEKSANDRA WÓJCICKA, PRZEMYSŁAW WÓJCIK, JULIA WÓJTOWICZ, AGATA WRAGA, DOROTA WRÓBEL, KAROLINA WUCKE, JAROSŁAW ZADORA, ARKADIUSZ ZAJĄC, MATEUSZ ZALESKI, PRZEMEK ZAMOJSKI, PIOTR ZARAŚ, PIOTR ZATORSKI, PAULINA ZĄBKIEWICZ, JAN ZBORUCKI, ALICJA ZGRAJA, JAN ZIELIŃSKI, KRZYSZTOF ZIELIŃSKI, ŁUKASZ ZWOLIŃSKI, LESZEK ŻEBROWSKI, DANIELA ŻMUDA, SEBASTIAN ŻURAWSKI, MILENA ŻYŁKA

PORTUGAL:
ANA BARBARA DOS SANTOS MACEDO; RICARDO FERREIRA, FELIPE OLIWEIRA RIBAS

ROMANIA:
DORU AXINTE, MIHAI BOAČA, STEFAN BOROS, OCTAVIAN BOUR, CORNEL – MARIN CHIOREAN, CONSTANTIN CIOSU, PAVEL CONSTANTIN, CRISAN HORIA, RUXANDRA MARIA HUDEA, NICOLETA IFRIM –IONESCU, MIHAI IGNAT, ESZTER KISS, NICOLAE LENGHER, MARIAN LUPU, NEGRUTIU MATEI, BOGDAN PETRY, GABRIEL RUSU, LIVIU STANILA, GABRIEL TODICĂ, CRISTIAN TOPAN

RUSSIA:
ILDOOS AZIMOV, MARINA BONDARENKO, ROOSHAN GATAULLIN, VERA KACHUR, ANDREI KAZAKOV, ANDREY KLIMOV, DMITRY KONONOV, ALEXANDR KUKUSHKIN, ALEXEY MIKHAYLUSEV, KATIA PLATONOVA, LIUBOV ROSTOVTSEVA, ANATOLY SAFONOV, ALEXANDER SHMIDT, WŁADIMIR TIURIN, ALEXANDER YAKOVLEV, ANNA YASINSKAYA BORIS ZENIN, MIKHAIL ZLATKOVSKY, KATERINA ZUCKERMAN

SCOTLAND:
MAGDALENA MAŁEK

SERBIA:
ALEKSANDAR BLATNIK, TOSO BORKOVIĆ, DORU BOSIOK, MLADEN DJUROVIC, LUDWIG DUSAN, IGNJAT GATALO, MIROSLAV JAKOVLJEV, MILANKO KALIČANIN, FILIP KARAN, VASO KRCMAR, MILAN KUSMUK, MILETA MILORADOVIĆ, SLOBODAN OBRADOVIĆ, ALEKSANDAR PETRIKANOVIĆ, JOVAN PROKOPLJEVIĆ, SPIRO RADULOVIĆ, TATJANA SIMIĆ, PREDRAG SRBLJANIN, BORISLAV STANKOVIĆ, VLADIMIR STANKOVSKI, MIRO STEFANOVIĆ, VLADIMIR STEVOVIĆ, BOBISA TODOROVIĆ, NEDELJKO UBOVIC, JUGOSLAV VLAHOVIĆ, VLADO VOLAŚ

SLOVAKIA:
DAVID JAVORSKY, VLADIMIR PAVLIK, BOBO PERNECKY, IVAN ŠIMEK

SLOVENIA:
RADKO OKETIC

SPAIN:
ANNA BYDZOVSKA, ARTURO MOLERO, LUCIA PEREZ, JOSE MANUEL PUEBLA ROS, FELIX RONDA RIVERO, JULI SANCHIS AGUADO, JAVIER ZORRILLA BERGANZA

SWEDEN:
MIDHAT AJANOVIĆ, WITOLD BARBARA, HANS – OLOF DAHLGREN, TANIA KROSSE

SWITZERLAND:
ISMAIL BIRET

THAILAND:
SITTIPUNT TUMYING

TURKEY:
METE AGAOGLU, ERDOGAN BASOL, FERHAT DEMIRBAS, MUSA GUMUS, OGUZ GUREL, CEMALETTIN GUZELOGLU, BATUHAN ISCAN, MUHITTIN KÖRÖGLU, HALIT KURTULMUS, CAM ŐMER, KAAN SAATCI, SERDAR SAYAR, ERHUN SENGUL, ALPER SUSUZLU, EVRIM YURTERI

UKRAINE:
VALERY CHMYRIOV, ALEKSANDER DUBOVSKY, ANATOLIY GAYNO, MYKOLA KAPUSTA, KONSTANTIN KAZANCHEV, VLADIMIR KAZANEVSKY, NATALIA KHARIV, OLEXIY KOKHAN, VITALI KONONENKO, ALEKSII KRYTEVYCH, VICTOR KUDIN, OLEKSY KUSTOVSKY, DANIIL KUZNETZOW, VASYL MANDAT, LIDIA MATVIYENKO, MICHAEL MAYEVSKY, VALERY MOMOT, SERHIY NABEREZHNYKH, SERGEI SEMENDYAEV, NADIA SIMONENKO

UNITED ARAB EMIRATES:
SHERIF ARAFA

URUGUAY:
RAQUEL ORZUJ

USA:
DARIUSZ GÓRSKI, ALBERTO JEREZ, AGNIESZKA NOWICKA, ANDRZEJ PACULT, MARCO RAMOS, SU CHIAO HSI

UZBEKISTAN:
MAKHMUDJON ESHONKULOV, MIRSAIT GAZIEV, HUSAN SODIQOV, FARRUKH TESHAEV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *