Satyron – nowy konkurs rysunku prasowego

satyronMagazyn „Press” postanowił docenić rosnące poczucie humoru Polaków – i jednocześnie ocenić je, stąd pomysł na konkurs, w którym fachowe jury oceni prace rysunkowe i ilustracyjne o charakterze satyrycznym.

W konkursie startować mogą twórcy rysunków, grafik, komiksów, memów, prac słowno-graficznych, także tych powstałych na bazie zdjęć, o ile nie naruszają zasad prawa autorskiego. Warunkiem jest, by prace były publikowane w tradycyjnych mediach bądź Internecie. Powinny prezentować inteligentne poczucie humoru, merytoryczny przekaz zabarwiony satyrą, wkład twórczy autora oraz odnosić się do tematów/spraw powszechnie znanych, publicznych, bieżących.

W pierwszej edycji Satyronu oceniane będą prace opublikowane między 1 stycznia 2015 roku a 20 stycznia 2016 roku. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 15 lutego br – formularz zgłoszeniowy na stronie http://www.satyron.press.pl/zgloszenie

Od 21 stycznia br. można przysyłać zgłoszenia do nowego konkursu organizowanego przez magazyn „Press” – Satyron. Oceniane w nim będą rysunki i wszelkie ilustracje (np. memy) o charakterze satyrycznym opublikowane w mediach tradycyjnych lub w Internecie w ubiegłym roku.
Jury konkursu przyzna główne nagrody w dwóch kategoriach: Rysunek satyryczny i Ilustracja satyryczna. Organizator może też zdecydować o przyznaniu dodatkowych nagród.
Więcej informacji w regulaminie na stronie http://www.satyron.press.pl/regulamin

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *