Pszczoła i jej otoczenie – konkurs fotograficzny Sądeckiego Bartnika

www.freepix4all.com
www.freepix4all.com

Gospodarstwo Pasieczne Sądecki Bartnik ogłasza konkurs fotograficzny!
Tematem konkursu jest „Pszczoła i jej otoczenie”. Organizatorzy zapraszają do udziału profesjonalistów i amatorów, dzieci i dorosłych, którzy swoje twórcze natchnienie znajdą na łonie natury, w pasiekach lub podglądając pracę pszczelarzy.

Każdy uczestnik konkursu może nadesłać do 5-ciu fotografii. Minimalny format prac 20×30 cm, zalecany 30×40 cm, technika dowolna. Każda fotografia powinna zawierać umieszczony na odwrocie czytelny opis zawierający: imię i nazwisko autora, adres, telefon kontaktowy i tytuł pracy. Mile widziany będzie dodatkowy opis: miejsce wykonania zdjęcia, nazwa fotografowanego obiektu lub inne istotne informacje.
Fotografie wraz ze spisem prac należy przesłać w dobrze zabezpieczonych, sztywnych opakowaniach z dopiskiem „KONKURS FOTOGRAFICZNY” na adres:

Gospodarstwo Pasieczne Sądecki Bartnik,
33-331 Stróże 235

Przewiduje się przyznanie następujących nagród:
I nagroda – 2 500 zł ,
II nagroda – 1 500 zł,
III nagroda – 1000 zł,
wyróżnienia rzeczowe

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród i wyróżnień nastąpi podczas otwarcia wystawy pokonkursowej 2 lipca w czasie XXV „Biesiady u Bartnika”.
Termin nadsyłania prac upływa 24 czerwca. Więcej informacji w regulaminie na stronie http://bartnik.pl/oglaszamy-konkurs-fotograficzny/ – tam też do pobrania karta zgłoszenia.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *