Premiera „Anegdot” Lidii Stanisławskiej i wystawa Jacka Frankowskiego

anegdoty

Czy wiecie, która aktorka chciała się ożenić z Anną Dymną? Czy wiecie, jakie sekrety Zdzisław Maklakiewicz szeptał na ucho Danielowi Olbrychskiemu? Czy wiecie, że Maryla Rodowicz chciała zostać zakonnicą, Maria Czubaszek miała lokaja, a Agnieszka Dygant biegle włada językiem węgierskim? Te i wiele innych pytań nie pozostanie bez odpowiedzi po lekturze „Anegdot” Lidii Stanisławskiej, które w listopadzie trafiły do księgarń!

„Anegdoty” czyli ponad dwieście gwiazd skrzących dowcipem, ciętą ripostą i inteligentną puentą w jednym gwiazdozbiorze. Zabawne, czasem dające do myślenia, innym razem zaskakujące opowieści o ludziach sceny, estrady i filmu. To prawdziwa pożywka dla wspomnień i wzruszeń, trening dobrego humoru na najwyższym poziomie w wirtuozerskim wykonaniu Lidii Stanisławskiej, okraszony mistrzowską kreską Jacka Frankowskiego.

Z okazji premiery książki 14 grudnia br. odbędzie się spotkanie z autorką w niepowtarzalnej scenerii Muzeum Karykatury im. Eryka Lipińskiego w Warszawie. Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa karykatur Jacka Frankowskiego, które odnaleźć można również na kartach książki.

(info. Muzeum Karykatury)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *