Polscy rysownicy w konkursie Autószektor Cartoon Contest „Car navigation”

auto-istvan

Organizatorzy Autószektor Cartoon Contest „Car navigation” (Węgry) opublikowali listę 273 rysowników, którzy nadesłali swoje prace na konkurs. Reprezentują oni 56 krajów.

Na liście jest dziesięciu rysowników z Polski: Dariusz Dąbrowski, Jacek Majcherkiewicz, Maciej Trzepałka, Michał Graczyk, Mirosław Hajnos, Sławomir Makal, Tadeusz Krotos, Zbigniew Piszczako, Zygmunt Zaradkiewicz, Wiesław Lipecki.

W barwach Kanady w konkursie startuje kolejny rysownik rodem z Polski – Andrzej Pijet.

Poniżej publikujemy pełną listę uczestników:

Autószektor Cartoon Contest „Car navigation” / Hungary

List of applicants – 31.03.2020.- 56 countries 273 artists

AFGHANISTAN:
Atiq Shahid
ALGERIA:
Aimeur Youcef
ARGENTINA:
Daniel Eduardo Varela
AUSTRIA:
Ghost Harsanta
Sziveri Balázs
BELGIUM:
Bossens Philippe
Constantin Sunnerberg (Cost.)
Kurt Vangheluve
Leon DE Borger
Luc Vernimmen
Ludo Goderis
Paul Kempeneers
Patrick Heymans
Stefaan Provijn
BULGARIA:
Anatoliy Stankulov
Galina Boneva
Ivailo Tsvetkov
Tsocho Peev
Valentin Georgiev
BRASIL:
Amorim
Cival Einstein
Eder Santos
Érico Junqueira Ayres
Neltair Abreu
Rice Araújo
Ronaldo Cunha Dias
Silvano Mello
William Martins Ribeiro
BOSNIA-HERZEGOVINA:
Resad Sultanovic
CANADA:
Andre Pijet
CHINA:
Cai Weidong
Ba Billig
Bubiao Gai
Fan jun
Gaoy i xia
Hou Shiming
Hu Bing
Liang Junqi_
Li Hai Feng
Li Kui Jun
Liang Yi
Li Zhong
Liu Zhiyong
Li Yinshang
Liu Qiang
LU Nan
Jiarui Jan
Li Xiaoyang
Liang Weichi
Ngai Oo
Ning Bin
Peidong Lou
Shaowei Zhu
Sun Shenying
Sun Chen
Yang Duoyi
Yu Liang
Yu Shi Xin
Qiao Wei
Zhao Yundheng Hi
Xiaoqiang Hou
Wei Li
Weng Lifeng
COLOMBIA:
Angel Ramiro Zapata
Luis Eduardo Leon
CUBA:
Roberto Sergio Castillo Rodriguez
CROATIA:
Borislav Hegedušić
Damir Novak
Mario Rosanda
Marko Ivic
CZECH REPUBLIK:
Evzen David
Jiří Srna
Jiří Novák
Karel Hohl
Maria Plotena
Lubomir Lichy
Tomáš Truneček
CYPRUS:
Mustafa Tozakı
EGYPT:
Ahmed Samir Farid
Fawzy Morsy
FINLAND:
Heino Partanen
FRANCE:
Gérald Peigneux
Shahrokh Heidari
GREECE:
Grigoris Georgiou
Koundouros Nicolas
Serafim Bakoulis
GERMANY:
Jan Tomaschoff
HUNGARY:
Bacsa Gergely
Boruzs Ferenc
Boucsek Zoltán
Ferter János
Juhász Artúr
Kutasi Károly
Mező István
Nagy László
Parázs István
Rák Béla
Kollár Sára Katalin
Török Tivadar
INDIA:
Ethiraaji Kagithakara
Indranil Biswas
Madhu krishnan
Nagisetty Venkata Ramana Murthy
P.Lakshminarayana Varchaswi
Yathish L Shettigar
TVG Manon
Vinnakota Anjaneya Prasad
INDONESIA:
Agus Eko Santoso
Agus Widodo
Achmad Cholid
Armen Hamonangan
Budi Har Pujiono
Darsono
Danny Yustiniada
Didie Sri Widiyanto
Edi Dharma
Ghost Harsanta
IRAN:
Ali Fallah
Ali Miraee
AfsounAzimyMogaddam
Abbas Naaseri
Ali Fallah
Ali Ghanaat
Armin Ganjdeh
Ahmad Reza Sohrabi
Bahram Azim
Bahareh Nabezadeh
Hatef Ghaderi
Hamid Ghalijari
Haniye Jadidi
Keyvan Varesi
Mohamad Saleh Razm Hossein
Mohammad reza Haghshenas
Mahboob Pakdel
Majid Amini
Reza Soheilirad
Shahrzad Razzaghi
Saeed Sadeghi
Salar Eshratkhah
Soleiman Mamrahimi
Zhaleh Yosefi
Zeinab Dadmohamadi
IRAQ:
Qasim Qapalan
ISRAEL:
Boris Erenburg
Ilya Katz
Mattes Eduard
Yefim Gammer
ITALY:
Andrea Bersani
Fridrich Tasser
Mario Russo
Marco Fusi
Nicola Bucci
Zaza Leonardo
Zordan Daniele
JAPAN:
Ogawara Tomoko
KYRGYZ REPUBLIC:
Turmbekov Kanybek
LITHUANIA:
Vladimiras Beresniova
LEBANON:
Anas Lakkis
LUXEMBOURG:
Pol Leurs
Ronny Peiffer
MACEDONIA:
Jordan Pop Iliev
Keti Radevska
MÉXICO:
Antonio Garci
Gabriel López
Oscar Manuel Rodriguez Ochoa „Luy”
MONTENEGRO:
Dragomir Djukic
Lazo Sredanović/Dikan
MOROCCO:
Baha Khalid
NIGERIA:
Nwokocha Azuka Christopfer
NETHERLANDS:
Arend van Dam
Peter Nieuwendijk
NORVAY:
Egil Nyhus
POLAND:
Dariusz Dabrowski
Jacek Majcherkiewicz
Maciej Trzepalka Poland
Michal Graczyk
Miroslav Hajnos
SŁawomir Makal
Tadeusz Krotos
Zbigniew Piszczako
Zygmunt Zaradkiewicz
Wiesław Lipecki
RUSSIA:
Alexander Galaganov
Aleksei Kivokurtcev
Ashmarin Stanislav
Aleksey Kivokurcev
Chernychev Mikchail
Evgenii Merkurev
Igor Smirnov
Irina Galchina
Konstantin Chakhirov
Natasha Gornovaya
Nikolay Popov
Sergei Drozdov
Alexander Shmidt
Segey V. Sokolov
Tarasenko Valeri
Vasilev Vladimir Dmitrievich
Vladimir Khakhanov
Viacheslav Shilov
Victor Skopintsev
Viktor Skopintsev
ROMANIA:
Ambrozie Ovidiu Borta
Bak Zsolt
Boros István
Boros Olimp
Devis Grebu
Doru Axinte
Marian Avramescu
Mihai Gabriel Boboc
Radu Cletiu CLEAR
SAUSI ARABIA:
Ameen Alhabarah
SLOVAK REPUBLIC:
Jan Fit’ma
SPAIN:
Josef Prchal
SERBIA:
Dušan Reljić
Ivan Lazarevic
Filip Karan
Miroslav Jakovljev
Mileta Miloradovic
Milenko Kosanovic
Severin Šikanja
Spiro Radulovic
Toso Borkovic
Jugoslav Vlahovic
Vaso Krčmar
SLOVAKIA:
Ivo Chadziev
SLOVENIA:
Milan Alašević
SUDAN:
Elrayah Ombaddi Abubaker
SYRIA:
Hamid Karout
Hasan Ali Ismail
Raed Khalil
Yassin Alkhalil
THAILAND:
Tawan Chuntra
TURKEY:
Ali Hakan Alan
Erdogan Basol
Mehmet Zeber
Murat Tosun
Musa Gumus
Mustafa Yıldız
Mustafa Akman
Oguz Gurel
Omer Gam
Sedat GÜREVİN
Wessam Jamou
UNITED KINGDOM:
Alexei Talimonov
Roger Penwill
Ross Thomson
UKRAINE:
Eugene Grigoriev
Gennady Nazarov
Georhii Maiorenko
Konstantin Kazanchev
Kuznetcov Daniil
Oleg Gutsol
Olexander Dubovsky
Oleg Loktyev
Petro Platika
Sergey Dudchenko
Siminoga Vadim
Valery Momot
Valeriy Mohylnyy
Vladimir Kazanevsky
UNITED ARAB EMIRATES:
Khaled Al Jaberi
USA:
Araceli Proulx-Sollano
David Hafez
UZBEKISTAN:
Husan Sodiqov
Nikolay Sviridenko
Makhmudjon Eshonkulov

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *