Ostateczna (?) lista uczestników konkursu w Tabrizie

6tabrizcartoonfestival

Portal cwn-news, będący agendą irańskiego Tabriz Cartoon Association, opublikował nową wersję ostatecznej listy uczestników 6th International City and Citizen Cartoon Contest / Tabriz 2015.
W porównaniu do uprzednio opublikowanej na stronie http://tabrizcartoons.com/en , też należącej do TCA, przybyło rysowników uczestniczących w konkursie.
Jak już wcześniej informowaliśmy, na konkurs swoje prace wysłali: Marcin Bondarowicz, Henryk Cebula, Paweł Stańczyk, Czesław Przęzak, Daniel Strzelczyk, Witold Barbara, Michał M.B. Fatyga, Zbigniew Piszczako‏, Izabela Kowalska, Jacek Majcherkiewicz.
Teraz do tej dziesiątki dołączyło czterech kolejnych polskich rysowników. Są nimi Dariusz Dąbrowski i Zygmunt Zaradkiewicz oraz Tomasz Wołoszyn (reprezentujący Niemcy) i Andrzej Pacult (jako USA).
Kompletna i ostateczna (chyba) lista uczestników konkursu opublikowana jest na stronie: http://www.cwn-news.com/result/2842-final-list-of-6th-international-city-and-citizen-cartoon-contest-tabriz,2015

holandia-falga

Przy okazji uwaga, taka bardziej geograficzna… Znakomity holenderski rysownik Willem Rasing zapewne zdziwi się, że startuje w konkursie nie pod flagą Holandii, ale nieistniejących już od 5 lat Antyli Holenderskich…

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *