Muzeum Karykatury organizuje konkurs dla dzieci

tytus-konkurs

Warszawskie Muzeum Karykatury im. Eryka Lipińskiego organizuje kolejny konkurs dla najmłodszych miłośników karykatury i komiksu.
Do udziału zaprasza wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkól podstawowych, a zadaniem konkursowym jest za pomocą dowolnej techniki plastycznej stworzenie krótkiej historyjki komiksowej (od 2 do 6 kadrów), w której zostaną zilustrowane przygody, jakie spotkały Tytusa i jego przyjaciół podczas ferii zimowych.
Więcej informacji w regulaminie poniżej:

Tytus na zimowisku – konkurs dla dzieci

Wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkół podstawowych zapraszamy do udziału w konkursie komiksowym!

Ferie zimowe to czas zabaw i wyjazdów pełnych przygód. Trudno jednak dobrze się bawić bez odpowiedniego towarzystwa. Wybierzmy się więc na zimowisko z Tytusem, Romkiem i A’Tomkiem, bohaterami komiksu Henryka Jerzego Chmielewskiego – Papcia Chmiela!

Zadanie konkursowe:
Za pomocą dowolnej techniki plastycznej stwórz krótką historyjkę komiksową (od 2 do 6 kadrów), w której zilustrujesz przygody, jakie spotkały Tytusa i jego przyjaciół podczas ferii zimowych.
Swoje zgłoszenie w formie elektronicznej możesz przesłać na adres info@muzeumkarykatury.pl lub oryginał dostarczyć na adres Muzeum Karykatury:
Muzeum Karykatury im. Eryka Lipińskiego
ul. Kozia 11,
00-070 Warszawa
Konkurs trwa do 28 lutego 2016 r. (Uwaga! O przyjęciu prac wysyłanych pocztą decyduje data doręczenia pracy do siedziby Organizatora).
Wyniki oraz zwycięskie prace opublikujemy do 15 marca 2016 r. na stronie konkursu na Facebooku.
Nagrody dla laureatów ufundowali: firma St. Majewski Spółka Akcyjna Sp. k., producent materiałów plastycznych Bambino oraz wydawnictwo Prószyński Media Sp. z o.o.
A jeśli szukacie inspiracji, zajrzyjcie na wystawę „Papcio Chmiel i Jego Podopieczni”, która do 28 lutego br. będzie prezentowana w Muzeum Karykatury im. Eryka Lipińskiego w Warszawie.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *