Konkurs o strażakach

rys. Marek Konecki
rys. Marek Konecki

Rektorat, Samorząd Studencki i Stowarzyszenie Absolwentów Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie organizują po raz pierwszy konkurs na rysunek satyryczno-humorystyczny pt. „SGSP i WOSP w krzywym zwierciadle”.
Organizatorzy oczekują prac satyrycznych i humorystycznych nawiązujących do tematyki uczelnianej, zarówno pożarniczej jak i dotyczącej szeroko rozumianej ochrony ludności (scenki rodzajowe z zajęć, karykatury studentów i wykładowców, problematyka bezpieczeństwa na wesoło itp.).
Konkurs ma charakter otwarty, prace mogą zgłaszać zarówno studenci, absolwenci i pracownicy uczelni, jak i osoby zawodowo lub amatorsko parające się rysunkiem satyrycznym.
Termin nadsyłania prac – 26 listopada 2015 r. Plon konkursu oceni jury w składzie: Jacek Frankowski (Przewodniczący), Ryszard Grosset, Marek Konecki, Agata Siekierska (Sekretarz).
Więcej informacji, regulamin oraz karta zgłoszenia dostępne są na stronie https://www.sgsp.edu.pl/aktualnosci-sgsp/konkurs-na-rysunek-satyryczno-humorystyczny-sgsp-i-wosp-w-krzywym-zwierciadle-501.html

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *