„Dwie rude” Mirosława Hajnosa na aukcjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

2r-a
Dzisiaj o godz. 12.00 na stronie > https://allegro.pl/oferta/obraz-miroslaw-hajnos-dwie-rude-wystartowała aukcja obrazu Mirosława Hajnosa „Dwie rude”.

Aukcja prowadzona jest w ramach Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który w tym roku grany jest jako „Finał z głową – dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy”.

Tak jak w latach poprzednich (przypominamy, że obraz „Złota” w ubiegłym roku „poszedł” za 28 800 zł), tak i w tym roku na aukcję przekazał swój obraz Mirosław Hajnos.

2r-1

Tym razem są to „Dwie rude” – wymiary obrazu 40×50 cm, w ramie 52×62 cm, technika mieszana: olej, akryl, marker, pastele olejne, szlagmetal. Praca sygnowana z przodu i na odwrocie, certyfikat autorski.

2r-b

Dodatkowo na odwrocie autograf Dyrygenta WOŚP Jurka Owsiaka. Wygrywający aukcję otrzyma także Certyfikat WOŚP.

Zapraszamy do licytowania i życzymy powodzenia !!!

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *