Cztery pory karykatury – Jesień

Cztery pory karykatury - Lato: 3. nagroda - Witold Mysyrowicz
„Cztery pory karykatury – Lat” – 3. nagroda: Witold Mysyrowicz

Za tydzień, 15 grudnia, upływa termin zgłaszania prac na jesienną edycję konkursu „Cztery pory karykatury. Rysunki roku 2015”, którego organizatorem jest warszawskie Muzeum Karykatury im. Eryka Lipińskiego.

Przypominamy, że konkurs kierowany jest do artystów uprawiających karykaturę i rysunek satyryczny, a także do studentów wyższych szkół artystycznych. Przedmiotem konkursu są prace o charakterze satyryczno-humorystycznym i karykatury dotychczas nienagrodzone w innych konkursach, wykonane tradycyjnymi technikami rysunkowymi, graficznymi lub malarskimi.
Na konkurs można maksymalnie zgłosić 5 prac – kopie prac w formacie jpg. w rozdzielczości 300 dpi (wymiary dłuższego boku nie powinny przekraczać 1500 pixeli) należy przesyłać na adres e-mail: info@muzeumkarykatury.pl lub na nośniku elektronicznym na adres: Muzeum Karykatury im. Eryka Lipińskiego, ul. Kozia 11, 00-070 Warszawa, z dopiskiem „Cztery pory karykatury. Rysunki roku 2015” (z określeniem pory roku „Jesień”).

Pełen regulamin konkursu oraz wyniki trzech poprzednich edycji dostępne są na stronie:
http://muzeumkarykatury.pl/joomla/index.php?option=com_content&view=article&id=926%3Acztery-pory-karykatury&catid=444&Itemid=445

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *