Bez Polaków w Čakovcu

cakovec-plakat

Organizatorzy 2nd International Cartoon Exhibition – Čakovec, 2017 (Chorwacja) opublikowali listę 80 artystów, których prace zostana zaprezentowane na wystawie pokonkursowej. Niestety, w gronie tym nie ma ani jednego rysownika z Polski.

Na konkurs napłynęło 745 prac od 272 rysowników z 54 krajów. Z Polski prace wysłało siedmiu karykaturzystów: Henryk Cebula, Michał Graczyk, Tadeusz Krotos, Maria Wosik, Dariusz Dąbrowski, Marek Tofil, Halina Kuźnicka

2nd International Cartoon Exhibition – Čakovec, 2017 / Croatia

80 SELECTED ARTISTS FOR EXHIBITION

2. Alfredo Martirena – Kuba
6. Rene Bouschet – Francuska
13. Jitet Kustana – Indonezija
18. Kazanevsky Vladimir – Ukrajina
27. Oleg Goutsol – Bjelorusija
31. Senad Nadarević – Bosna i Hercegovina
37. Oleksy Kustovsky – Ukrajina
41. Vaclav Linek – Češka
43. Borislav Josipović – Hrvatska
46. Mohammad Saleh Razm Hosseini – Iran
47. Olena Tsuranova – Ukrajina
48. Sergii Riabokon – Ukrajina
49. Erdogan Basol – Turska
53. Zhu Cheng – Kina
56. George Licurici – Rumunjska
59. Ilya Katz – Izrael
61. Goran Čeličanin – Srbija
65. Murteza Albayrak – Turska
71. Nicoleta Ionescu – Rumunjska
75. Jovan Prokopljević – Srbija
76. Goran Milenković – Srbija
78. Oscar Enrique Malatesta – Kanada
80. Li Jingshan – Kina
81. Makhmudjon Eshonkulov – Uzbekistan
83. Darko Drljević – Crna Gora
85. Ramos Marco – USA
90. Esmaeil Babaei – Iran
92. Oleg Dergachov – Kanada
94. Borislav Hegedušić – Hrvatska
105. Tawan Chuntra – Tajland
111. Pavel Matuška – Češka
118. Vasiliy Alexandrov – Rusija
121. Mahboob Pakdel – Iran
122. Konstantin Kazanchev – Ukrajina
123. Alexandre Alves Franco- lex – Brazil
125. Živko Nimac – Hrvatska
127. Tošo Borković – Srbija
128. Husejin Hule Hanusic – Austrija
136. Luis Eduardo Leon – Kolumbija
139. Sunnerberg Constantin – Belgija
144. Sergey Sichenko – Izrael
146. Slobodan Butir – Hrvatska
147. Kokarev Sergey – Rusija
152. Dejan Borković – Srbija
157. Marina Braović Hajdarović – Hrvatska
161. Bogdan Petry and Horia Crisan – Rumunjska
163. Mehdi Aziz – Iran
164. Alexander Shmidt – Rusija
165. Dmitry Kononov – Rusija
167. Pepe Sanmartín – Peru
169. Jiri Srna dr. – Češka
172. Lubomir Mihailov – Bugarska
173. Tommy Thomdean – Indonezija
174. István Kelemen – Mađarska
180. Valery Aleksandrov Walex – Bugarska
182. Evžen David – Češka
185. Trayko Popov – Bugarska
187. Rodrigo de Matos – Kina
191. Alexander Dubovsky – Ukrajina
198. Saša Dimitrijević – Srbija
200. Galym Boranbayev – Kazakhstan
201. Joao Bosco Jaco de Azevedo – Brazil
202. Rešad Sultanović – Bosna i Hercegovina
204. Srećko Puntarić – Hrvatska
212. Aleksandr Zudin – Rusija
214. Eder Santos – Brazil
215. Mahmoud Barkhordari – Iran
217. Yustinus Anang Jatmiko – Indonezija
222. Klaus Pitter – Austrija
226. Edwin Perales – Peru
227. Milan Alaševič – Slovenija
228. Marijan Pavečić – Hrvatska
235. Castillo Rodriguez, Roberto – Kuba
238. Frano Cebalo – Hrvatska
244. Victor Skopintsev – Risija
246. Jose Antonio Costa – Brazil
247. Dragutin Dado Kovačević – Hrvatska
248. Ana Pilipczuk – Argentina
262. Urmas Nemvalts – Estonija
269. Ivailo Tsvetkov – Bugarska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *